BEPRIJFSSCHOOL - NIEUWS Groot succes voor de Bedrijfsschool 74 examencandidaten - 74 geslaagden Wat iedere opleidingsfunctionaris hoopt van zijn leerlingen is dat zij zullen slagen voor het eind examen. Wat elke kandidaat hoopt van zijn exa men is dat hij succes zal hebben. Dit jaar 1967 stelde alle voorgaande resultaten in de sohaduw. ledereen slaagde voor het Bemetel A-examen! Ook de V.E.V.-leerling slaagde! Het lerarencorps vanzelfsprekend verheugd met dit resultaat, de leerlingen, bevrijd van vrezen en angsten, opgetogen over hun prestaties. De statistieken zijn er niet voor opgeslagen, maar wij hebben sterk de idee, dat dit een uniek feit is in onze 43-jarige Bedrijfssohoolgeschiedenis. Het betekent: dat 67 werkstukken werden ge maakt, die door Bemetel gekwalificeerd werden met cijfers van 6 tot 9.4! dat 74 examens „Vakleer" werden afgelegd met als hoogste cijfer een 9, dat 67 examens „Tekening lezen" werden gemaakt met als hoogste cijfer een 10, dat 24 examens „Uitslaan en Afschrijven" werden getekend met als hoogste cijfer een 10. Wij zijn verheugd en een beetje trots op dit re sultaat. Proficiat heren leraren en instructeurs! Proficiat geslaagden! Op deze foto's ziet u de geslaagden. In het vol gend nummer zullen wij u nog de foto's geven van de leerling Booglassen, Ary van der Meyde. de leerling Electro-Monteur, Joop Verhoev en het 4e leerjaar Sectiebouw en Afschrijven in de Scheepsbouw. Nog meer studie-resultaten. Naast de bovenvermelde resultaten, willen wij niet onvermeld laten, dat talrijke oud-leerlingen succes gehad hebben met hun individuele studies. Zo zijn er die bevorderd zijn op de V.U.T.O. en V.M.T.O., die overgingen van schakelklas naar avond-U.T.S. en H.T.S. en weer anderen, die een hogere klas bereikten op deze instellingen. De Wilton-Fijenoord-avondcursus Engels voor be ginners en gevorderden werd eind mei officieel besloten. Wij willen tot slot vermelden, dat oud-leerling Anton van Deursen, nu werkzaam bij Aardgas- Service, geslaagd is voor zijn P.B.N.A.-examen Werktuigkundig tekenaar. Allen onze gelukwensen. V.U.T.O. Voorbereidend Uitgebreid Technisch Onderwijs. V.M.T.O. Voorbereidend Middelbaar Technisch Onderwijs. U.T.S. Uitgebreid Technische School. H.T.S. Hogere Technische School. 3e leerjaar Machinale bewerkers met de heren Claassens en Van der Gaag. 3e leerjaar Scheepsbeschieters met de heer Kegel. 3e leerjaar Plaatconstructiewerkers met de heer Kooiman. 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 20