WILTON-FIJENOORD NIEUWS Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 Plezierig dagje uit! Oud-werknemers met boot en bus naar Rhenen 4 Nieuwe machines voor gritstralen verwekken geen stof of vuil 5 Verbouwing van ,,Fina Norvège" 6 Muziek bij verjaar dag Mr Oyevaar 7 Dekhuizen booreiland Synthese radiotelescoop Westerbork 9 Nieuwe luchtfoto van Wilton-Fijenoord 10 en 11 Wilton- Fijenoord in beeld 12 Situatietekening 13 Jubilea Dankbetuigingen 14 Jubilarissen van de maand 15 Preventje: Hijswerktuigen 16 Hoofd er bij - Kruising vrij Lisnave-werf geopend 17 In Memoriam Per sonalia 18 Bedrijfsschool-nieuws: Groot succes voor de Bedrijfs- school, 74 examencandidaten - 74 geslaagden Nog meer studie resultaten 19 Afscheid Vereniging WF: Harmonie 20 Harmonie af deling Tamboers Afdeling W.F.H<oren Afdeling Klaverjas Gevon den Pagina 3 omslag Afdeling Tennis Advertentie Bedrijfsschool. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers, A. van Dijk; F. A. Jung; Drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; M. C. Oranje; jhr ir R. F. P. Röell. C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; Mej. Y. H. C. Dodemont; P. C. de Grauw; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk; M. van Vliet. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het augustusnummer dient vóór 10 augustus in het bezit van de eindredacteur te zijn. Foto van de maand: De boeg van het nieuwe voorschip van de „Fina Norvège" en de achtersteven van de bestaande scheepshelft in één blik gevangen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 2