MUZIEK BIJ VERJAARDAG MR OYEVAAR Het was een gedenkwaardige dag, zaterdag 1 juli jl.De Pre sident-Commissaris van Wilton- Fijenoord - Bronswerk N.V., mr J. J. Oyevaar, was enkele da gen te voren 70 jaar geworden, doch zat op die dag als voor zitter van een Nederlandse de legatie in Indonesië. Wat in 't vat zit, verzuurt niet, zal hij ge dacht hebben en op 1 juli jl. vierde hij met kennissen en vrienden in zijn huis en tuin te Leidschendam zijn verjaardag. Waaraan hij niet gedacht kan hebben, is dat de Harmonie-WF met tamboers en het Jacht hoorn- en Tamboercorps-BF met majorettes dit een prach tige gelegenheid vonden de heer Oyevaar een serenade te brengen. Het moest voor hem een complete verrassing zijn en met de medewerking van Me vrouw Oyevaar is dat uitstekend gelukt. Om precies half één in de mid dag stonden de corpsen in de omgeving van het woonhuis op gesteld en voorafgegaan door de majorettes marcheerden zij onder het spelen van een pit tige mars naar hun doel. Een niets vermoedende heer Oye vaar met zijn gasten hoorden de muziek en kwamen nieuws gierig naar de weg. U had die verwonderde gezichten moeten zien, toen men zag welke corp sen het waren. De feeststem ming was er toen helemaal in. Nadat vóór het huis nog een mars was gespeeld, werd op de tonen van de muziek in de tuin door de majorettes een show gegeven. Het was een dankbaar publiek, dat grote waardering voor het gebodene toonde. Een verlaat verjaardagsfeest, dat bij de heer en mevrouw Oyevaar en hun gasten zeker lang in herinnering zal blijven. 6

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 8