C. KEYZER 40 JAAR BIJ WILTON I „Lang zal hij leven, lang zal hij leven speelde de Harmonie van WF vrijdagmiddag 28 juli in de kantine van het Hoofdkan toor. Onderwijl zetelde de heer C. Keyzer, chef van de afdeling Publiciteit en Public Relations, breed-lachend op de schouders van twee sterke mannen. Een pet van één der Harmonie-le den vormde de band tussen de jubilaris en de Harmonie. De pet zat hem als gegoten op het hoofd. Al deze vreugde betrof het 40- jarig dienstjubileum van de heer Keyzer. Hij werd deze dag over stelpt met huldeblijken. Toch was dit het moment, waarop de spontaniteit van de aanwezi gen het hoogtepunt bereikte. En, zo hoog op de schouders kregen de woorden uit het ge lukstelegram van de in Frankrijk vertoevende heer Langelaan een zekere beeldende kracht. Want telegrafeerde deze: „Toutes mes félicitations. Vive Tempereur („Hartelijk gefeliciteerd. Leve de keizer Eerder deze dag was hij al on derscheiden, de heer Keyzer. Zoals u elders in dit blad kunt lezen, kreeg hij de ere-medaille in goud verbonden aan de orde van Oranje Nassau. 's Middags vond de receptie plaats, die de directie hem aan bood en die de heer Vermaase keurig had georganiseerd. Per WF-auto kwam het echtpaar Keyzer rond 3 uur naar de werf, waar de leden der directie, de heren ir O. J. van der Vorm en C. H. Meeuwisse, de jubilaris en zijn vrouw welkom heetten. Me juffrouw Mooren overhandigde mevrouw Keyzer een bouquet bloemen en speldde haar een corsage op. Dit gebaar ging ver gezeld van enige vriendelijke woorden. Intussen snorden en klikten de camera's van de heren De Wit De heer en mevrouw Keyzer u/orden door de directieleden ir O. J. van der Vorm en C. H. Meeuwisse ontvangen, waarhij mej. M. Th. Mooren bloemen aanbiedt. en Dingjan om de gebeurtenis sen op het gevoelige materiaal vast te leggen. In de kantine nam als eerste de heer Vermaase het woord. „Op deze voor u zo gedenkwaardige dag valt het in het bijzonder op, dat de rollen omgekeerd zijn, daar u als regel het concern via de pers in het zonnetje zet en vandaag zelf aan de beurt bent, daarin geplaatst te worden". Hij wees er op, dat er niet veel meer toe te voegen was aan datgene, wat de heer Meeuwisse 's mor gens tijdens de jubileumviering had gezegd en wat er zoal in de pers over de heer Keyzer was geschreven. Namens de direc ties en personeel van WF en BF overhandigde hij een serie nut tige en fraaie geschenken. Me vrouw Keyzer kreeg een bijoute riedoos. De heer Aarnoudse, die hierna namens het Hoofdbestuur van de Personeelsvereniging het woord nam, noemde de jubilaris de grote gangmaker in verband met de oprichting van de Per- De heer G. Vermaase biedt mevrouw Keyzer een geschenk aan. 3

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 5