het vaandel op te halen hebben wij gaarne aanvaard. Aldus togen wij op 30 september naar Amersfoort. Wij waren voor de afgesproken tijd reeds present het geen ons in de gelegenheid stelde onze Amersfoortse vrienden met mu ziek op te wachten. Het omgekeerde was natuurlijk de bedoeling geweest doch dit was dan een tegenpunt voor de Harmonie W.F. Om 10 uur werden we officieel ont- zaakte de nodige hilariteit. Om een en ander echter goed te maken bood de heer Andriessen een muzi kaal cadeau aan, de W.F.B.-mars, speciaal voor ons gecomponeerd door de heer J. Reijnhoudt. Vervolgens vond de overdracht van het vaandel plaats, zodat ons recht matig eigendom thans weer in ons bezit is. De voorzitter van onze Harmonie dankte tot slot de vorige sprekers onderweg een van de andere be jaardentehuizen werd aangedaan. Ons optreden werd zeer gewaar deerd en vooral in het centrum van Amersfoort was de publieke belang stelling zeer groot. Na afloop zijn allen nog een uurtje gezellig bijeen geweest waarna het tijd werd om afscheid te nemen. Mede dank zij het prachtige weer kunnen wij terugzien op een ge slaagde en prettige dag. vangen in een van de kantines waar de voorzitter van het Jachthoorn korps, de heer v. d. Berg, allen har telijk welkom heette. Hierna voerde een van de directie leden, de heer Andriessen, het woord waarbij hij o.a. zei dat in zijn aanwezigheid de ontvoering van het vaandel niet zou hebben plaatsge vonden. Deze mededeling veroor- voor de gastvrije ontvangst en het aangeboden geschenk. Tevens ver zekerde hij dat wij belust zijn op een revanche en dat deze zeker vroeg of laat zal komen. Na de koffie stelden de beide korp sen zich op om een bezoek te bren gen aan een bejaardentehuis. In de middag werd een pittige mars door Amersfoort gemaakt waarbij AFDELING ZWEMMEN In deze moderne tijd met zijn jach tige leven en druk verkeer heeft de mens er behoefte aan zich eens ge heel te ontspannen; hiervoor heeft men vakantie, die de meesten van ons achter de rug hebben. Dit is echter een ontspanning, die enkele weken per jaar genoten kan wor den, waarbij er door de mensen, die er op uitgaan, zoveel indrukken verwerkt moeten worden, dat deze vrije tijd toch in vrij sterke mate in spanning geeft. Een andere vorm van echte ont spanning is de zwemsport; hierbij worden lichaam en geest door de inwerking van het water geheel ont spannen, wat ook bevorderd wordt door het ontbreken van zware knel lende kledingstukken, omdat deze sport in de meest natuurlijke staat beoefend wordt. Iemand die intensief aan de zwem sport deelneemt, heeft hierna steeds weer dat heerlijke gevoel, dat men door het gebruik van de armen en benen weer lichamelijke arbeid ver richt heeft, iets dat velen door de aard van hun werk moeten ontberen. Wij als werknemers van W.F.-Brons- werk verkeren in een uitzonderlijk gunstige positie in de eerste plaats, omdat er in de onmiddellijke nabijheid van ons arbeidsterrein een zwembad is en dat er tegen een sterk gereduceerd tarief gezwom men kan worden. Voor een bedrag van slechts 2,50 per maand (voor kinderen nog gun stiger) geniet u elke week van een brok levensvreugde, dat uw eigen waarde vergroot, de collegialiteit versterkt en uw arbeidsprestatie doet toenemen, omdat u elke keer weer uitziet naar dit genoegen. De bestuursleden van onze vereni ging zijn gaarne bereid u een in schrijfformulier te verstrekken, zodat u - al of niet de zwemkunst mach tig - kunt gaan genieten van een goedkope, uitermate gezonde sport. Het Bestuur 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 22