HEIDEBAD 1968 „STEUNT ONS STREVEN" DANKT WF In ons W.F.-Nieuws vindt u een aanvraag-formulier voor ons va kantie-centrum „Heidebad". De personeelsleden en gepensio neerden, die een vakantiehuisje willen huren, kunnen dit formu lier ingevuld inleveren bij de loonadministratie. Indien mogelijk, neem dan een huisje buiten de schoolvakantie, leder jaar moeten wij een paar honderd vakantiegangers voor een huisje in de schoolvakantie teleurstellen. U kunt het formulier ook gebrui ken als u een kamer in „Heide bad" wilt nemen, natuurlijk met volledig pension. Wel even in vullen met hoeveel personen u wilt gaan en hoeveel kamers u wilt hebben. Er is in „Heidebad" een groot kampeerterrein, waar u uw eigen tent kunt neerzetten. Heeft u geen tent, geen bezwaar, want die kunt u huren. Aanvragen en inlichtingen schriftelijk aan: Vakantie-Centrum „Heidebad" Epe (Gld). Uw bagage wordt na tuurlijk van huis gehaald en weer teruggebracht, terwijl u ook gebruik kunt maken van het gratis vervoer vanaf Rotterdam naar „Heidebad" en terug. Ver dere inlichtingen kunt u krijgen bij de loonadministratie. Afdeling Personeelsadministratie De Centenvereniging voor Blin den „Steunt ons Streven" te Rot terdam dankt door middel van een brief het personeel van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V. voor de bijdrage over de periode 1 ja nuari t/m 31 december 1966. Alle afdelingen brachten in to taal bijeen een bedrag van 8.063,09. Het bestuur van de vereniging brengt nog speciale dank aan hen die zich met de ontvangst van de gelden hebben belast. 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 7