MANNENKOOR AFDELING PHILATELIE Nauwelijks had het jaar 1967 een aanvang geno men of wij namen met verslagenheid kennis van het feit, dat de heer Slaager was overleden. Het koor verloor in hem een trouw lid, dat de koor zang een warm hart toedroeg. Dit jaar is voor het mannenkoor van grote be tekenis geweest. Sinds 6 april worden de repe tities gezamenlijk met het W.F.-dameskoor ge houden, terwijl ieder koor zelfstandig is geble ven. Het samengaan heeft zo'n gunstig resultaat ge had, dat beide besturen op de gehouden gecom bineerde ledenvergadering van 21 december hun leden het voorstel hebben gedaan tot een fusie van beide koren. Ook dit jaar was de muzikale leiding in handen van de heer B. de Leeuw. Concerten zijn gegeven in Leersum op 5 sep tember en in Breda op 9 september. Kerstcon certen zijn gegeven op woensdag 13 december in de ,,Dr. Noletstichting" en op donderdag 14 de cember in het ,,St. Jacobsgasthuis", beide te Schiedam. De repetities, die iedere donderdag werden ge houden in het gebouw Christelijke Sociale Be langen, Lange Haven 73 te Schiedam, waren be ter bezet dan voorgaande jaren. Indien nu nog een aantal dames en heren zich bij het koor in de nieuwe samenstelling als lid zou aanmelden, kan van de toekomst nog het beste worden ver wacht. Veel dank is de vereniging verschuldigd aan di rectie en hoofdbestuur voor de steun en mede werking over het afgelopen jaar. Bij het afsluiten van dit verslag wenst het bestuur, mede namens de leden, directie, hoofdbestuur en donateurs een in alle opzichten voorspoedig 1968 toe. Het bestuur THE MUSIC-BOYS Ook dit jaar heeft onze band medewerking ver leend aan de Boottochten van de oud-werkne mers en oude zowel als nieuwe melodieën over het water doen klinken. De band wenst directie, hoofdbestuur, afdelings besturen en alle W.F.-werkers en oud-werkne mers een in alle opzichten voorspoedig 1968. The Music-Boys. Het bestuur van de vereniging van Bazen en Onderbazen wenst directie, chefs en al le verdere medewerkers in het bedrijf een gelukkig en voorspoedig nieuwjaar. Onze afdeling, waarvan het ledental vrij constant blijft, heeft in het afgelopen jaar haar reeds jaren voortdurende activiteiten kunnen handhaven, zij het dan op een wat beperkter schaal. Onze nieuwtjesvoorziening bleef op hetzelfde peil, doch werd met één enkel nieuw gebied uitge breid, terwijl er ook één gebied werd afgestoten. Wel was het bedrag, dat dit jaar aan de nieuw tjes Nederland moest worden besteed hoger dan in andere jaren, maar dit was hoofdzakelijk te wijten aan de uitgifte van de „Amphilex"-zegels, waarop een toeslag van 2,50 moest worden be taald en door hen, die het ook in velletjes verza melden zelfs 25,- meer dan de frankeerwaarde. Rondzendingen hebben in het seizoen 1966/67 goed gelopen. De uitname was zeer redelijk te noemen en het doorzenden van verschillende zen dingen heeft ook niet al teveel vertraging ge bracht. Van het nieuwe seizoen is alleen nog wat te zeg gen van het aantal boekjes dat is ingeleverd. Dit was nl. meer dan in andere jaren, maar het per centage en de kwaliteit van de Nederlandse boek jes bleef onder die van de vorige seizoenen, ook al omdat de handelaren minder inzonden. Ook boekjes met zegels voor de verder gevorderde verzamelaars waren er minder dan vorige jaren. Dit is misschien een aanleiding voor onze leden ook eens een ander gebied te verzamelen omdat het aanbod daarvan groter is en de prijzen veelal lager liggen dan die van N.O.G. Veilingen werden er ook weer gehouden, doch de opkomst bleef enkele malen zeer gering en er was zelfs een veiling, die wegens gebrek aan be langstelling geen doorgang kon vinden. Wij willen de leden dan ook verzoeken de ko mende veilingen weer met hun aanwezigheid (en uiteraard ook kooplust) op te luisteren. De prijzen vallen tegenwoordig weer heel wat mee. Onze spreidingsactie heeft dit jaar haar eindre sultaat opgeleverd. Dit is ons bitter tegengevallen. Slechts vijf van de bijna tweehonderd leden zon den hun resultaat in en het spijt ons het te moe ten zeggen, dat het ver beneden de verwachtin gen is gebleven. Het bestuur heeft dan ook be sloten geen prijzen toe te kennen, maar spreekt wel zijn waardering uit voor die leden, die toch hebben meegedaan. De jaarvergadering van 1967 werd ook a! geen succes. Doordat slechts twee leden kwamen opda gen, kon deze geen doorgang vinden. Het be stuur heeft echter met deze leden nog prettig van gedachten kunnen wisselen. Waarschijnlijk 22

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 24