denken de leden, dat alles goed gaat. Zij krijgen alles op tijd, waarom zullen wij ruilavonden en jaarvergaderingen bezoeken. Men vergeet, dat deze avonden ook dienen om eens met medele den over bepaalde onderwerpen te kunnen praten. Sinds 1 oktober 1967 is het betalingssysteem ge wijzigd. Tot nu toe moesten rondzendingen en nieuwe uitgiften bij het afhalen worden betaald Daar is wijziging in gekomen door alle leden voor een vast bedrag per week-periode of maand aan te slaan. Dit bedrag is samengesteld uit de jaar contributie, de nieuwe uitgiften, die men heeft ontvangen van 1 oktober 1966 t.m. 30 september 1967 en de uitname uit de rondzending over ge noemde periode. Dit totaal gedeeld door 52-13 of 12 geeft uw per week-periode of maand te betalen bedrag aan. Alleen de buitenleden hebben dit kennelijk nog niet goed begrepen, want wij moeten aandringen op regelmatige betaling. De leden, die hun salaris via W.F. ontvangen, leveren geen moeilijkheden op. Wij verzoeken de buitenleden dan ook voor taan vóór iedere 15e van de maand het voor hen vastgestelde bedrag over te maken op giro 488829 van de Algemene Bank Nederland te Vlaardingen onder vermelding van bestemd voor Wilton- Fijenoord Philatelie. Wij hopen het komende jaar wat meer belangstel ling van de leden te kunnen verwachten en wen sen tot slot alle leden en hun huisgenoten, directie en hoofdbestuur prettige feestdagen en een ge lukkig nieuwjaar toe. Het Bestuur. AFDELING SCHAKEN Ook dit jaar waren er in ons verenigingsleven geen schokkende gebeurtenissen. In de competitie van de N.R.S.B. eindigden we voor de derde achtereenvolgende maal op de tweede plaats, dus geen slecht resultaat. Voor de belangstellenden geven we hier een over zicht van de eindstand, betrekking hebbende op seizoen 1966/67: Hoofdklasse N.R.S.B.: Gespeeld: Matchpunten: 1. Tediro I 6 9 2. Wilton-Fijenoord 6 8 3. Capelle 6 7 4. Rock 6 7 5. Heyplaat 6 7 6. Wester Toren 6 3 7. Tediro II 6 1 Het schaakseizoen 1967/68 is voor Wilton begon nen met een overwinning van 6V2 - 3XA op P.T.T. Dordrecht, een nederlaag van 4)/2-51/2 tegen Ca pelle en een voorlopige overwinning van 6-3 op Wester Toren. Op 18 december jl. hebben we weer onze jaar lijkse snelschaakwedstrijd georganiseerd met voor elke deelnemer een prijsje. Onze Clubavond is als vanouds op maandagavond, 8 uur in het Clubgebouw werf Schiedam. Iedere schaakliefhebber is van harte welkom! Wij besluiten met de beste wensen voor 1968 aan hoofdbestuur, zusterverenigingen en alle schaak liefhebbers in ons bedrijf (ook al komen ze nog niet direct naar onze vereniging!). Het Bestuur. AFDELING TENNIS Nu de winter ons de huiselijke sfeer verre doet verkiezen boven het koude en natte tennispark, is het moeilijk je voor te stellen, dat wij begin april vol enthousiasme onze eerste slagen wis selden. In de landelijke zondag-competitie van de K.N.L. T.B. werd een - na een aarzelend begin - sterk spelend 1e team kampioen in de vijfde klasse en promoveerde daarmee naar de vierde klasse. Ons 2e en 3e team slaagden daarin niet en werden in de zaterdagmiddagcompetitie respectievelijk 2e en 4e. Voor de training, gegeven door de heer Boven op onze eigen banen, bestond grote belangstelling en er werden goede resultaten bereikt. Onze sportdagen tegen R. S. Stokvis R'dam en Bronswerk-Fijenoord Amersfoort geven wederom dat goede spel en die sportiviteit te zien, die deze dagen tot zo'n groot succes maakt. Vermeld moet worden dat in de „return'-wedstrijd tegen Brons werk-Fijenoord dit team voor de eerste maal be slag legde op de beker. Ook ons baantoernooi in augustus mocht zich in grotere belangstelling verheugen dan in voor gaande jaren. De beginners bleken hun drempel vrees te hebben overwonnen en tennisten enthousiast mee. Kampioen werden mevrouw J. Kulik en de heer ir W. L. C. Weier. Zo verdwenen snel de zomermaanden en schrij ven we eind december, waarin wij - behalve het tennissen in de Sporthal te Schiedam - vol onge duld uitkijken naar april 1968 om weer actief de banen te betreden. Na deze vogelvlucht door het tennisseizoen 1967 wensen wij alle leden en vrienden prettige feest dagen en een voorspoedig 1968. Het Bestuur. 24

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 26