AFDELING VOETBAL De verslagen over 1966 waren niet om over te juichen. Het jaar 1967 was heel wat beter. Tij dens de lange gedwongen stilstand der compe titie i.v.m. de toestand der velden werden veel contactbijeenkomsten belegd. Gedurende die avonden kon men talloze malen het lied horen: „WF wordt kampioen". Dat is ook gebeurd. Het eerste team sleepte 4 punten meer in de wacht dan nummer 2 V.N.D. WF speelt nu in de eerste klasse Rotterdam en hoopt in de toekomst de competities van de „grote" K.N.V.B. te bereiken. Zaterdag 29 april werd ons een receptie aange boden door het Hoofdbestuur. Vele afgevaardig den van zusterverenigingen kwamen ons bezoe ken, alsmede de voorzitter van de afd. Rotter dam, de heer Bijloo. In het bijzonder mochten wij ons verheugen over het bezoek van onze di recteur, de heer Wilton, die was vergezeld van de heer Keyzer, voorzitter van het Hoofdbestuur. Er werden vele felicitaties en bloemstukken ont vangen. De leden kregen een gezellige avond aangeboden, tijdens welke de trainer en de spe lers nog eens flink zijn gehuldigd. Op 10 juni werd gestart met de sportuitwisseling met de N.D.S.M. De prestaties op de groene vel den vielen tegen, waarschijnlijk door het warme weer. Maar de rest van het programma verliep voortreffelijk. Na een voortreffelijke maaltijd en een drankje werden de gasten op de werf rond geleid. Tijdens de avond in het clubgebouw is het een gezellige boel geworden, mede dankzij de band van Slavenburg, die ook is uitgenodigd voor de return in Amsterdam. Ons tweede elftal eindigde op de derde plaats met 3 punten ach terstand op nummer 1. Het derde kwam op de vijfde plaats terecht. En het vierde eindigde op de voorlaatste plaats. Door enkele overschrijvingen van nieuwe leden konden wij over een iets grotere selectie be schikken. De competitie begon met enkele ge blesseerde spelers, zodat de derby tegen Schie dam niet op volledige kracht kon worden aan getreden: 0-4. Met geringe verschillen hebben wij enige wedstrijden verloren, doch we behaal den ook enige punten, zodat wij momenteel op de voorlaatste plaats staan. Met de jeugdafdeling gaat het goed. Dit dankzij de kring van jeugdleiders/sters, die alles doen om het de junioren naar de zin te maken. Wij danken deze mensen hierbij, die hun vrije tijd opofferen voor dit werk. Tenslotte wensen wij directie, hoofdbestuur en de besturen van de zusterverenigingen, even als onze leden, toto-leden met hun gezinsleden prettige feestdagen en een gelukkig 1968. Namens het bestuur afd. Voetbal secr. M. C. Verhaeren AFDELING ZWEMMEN De leden van de vereniging en ook de ouders danken het Hoofdbestuur hartelijk voor de surpri ses hun uitgereikt ter gelegenheid van het Sinter klaasfeest. Wat het afgelopen jaar betreft, zij het volgende vermeld: op diverse in het Sportfondsenbad ge reserveerde uren worden de kinderen van onze werknemers de beginselen van de schone zwem kunst bijgebracht. In het begin van het jaar waren er te weinig hulp- trainers(sters), hetgeen nu voorbij is, zodat de opleiding beter geworden is. Hiertegenover staat, dat er door te grote toeloop nu sinds kort voor beginnelingen een ledenstop ingesteld moest worden, die in januari a.s. weer opgeheven wordt. Er werden 127 diploma's uitgereikt (vorig jaar 106), hetgeen een goed resultaat genoemd kan worden, doch voor een bedrijf als W.F. inhoudt, dat er nog te weinig van de geboden gelegen heid gebruik gemaakt wordt. Aangaande het wedstrijdzwemmen kan gezegd worden, dat deze tak van onze vereniging van wege de slechte trainingstijden het afgelopen jaar verstek heeft laten gaan. Er werden enkele contactavonden met beatgroep voor de jeugd gehouden, die er op gericht waren een vriendschappelijke geest te kweken en die wel in de smaak zijn gevallen. De afdeling water polo heeft met de uitslagen van de gespeelde wedstrijden geen grote successen geboekt, doch er is een opgaande tendens aanwezig. Een grote wens is om nog een aantal jongens aan te trekken, die interesse hebben om zich voor de polosport in te zetten en wedstrijden mee te spelen. Resumerend kan gesteld worden, dat dit jaar vrij gunstig geweest is voor de zwemsport en in 't bijzonder door de mooie zomer, waardoor ook het clubuur in bad Groenoord goed bezet ge weest is. Tenslotte bieden bestuur en leden van de afde ling Zwemmen aan de Directie hun allerbeste wensen aan bij het begin van het jaar 1968. Het bestuur. Van de afdelingen Fotografie, Handbal en Klaver jas zijn geen verslagen binnengekomen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 27