Draaier fev school indien zij belangstelling hebben voor deze Wilton-Fijenoord Opleidingen. Het zou ons en u spijten als u in augustus moet vernemen dat de Bedrijfsschool, evenals vorige jaren geheel vol geboekt is en dat nieuwe leerlingen niet meer aangenomen kunnen worden. Voor inlichtingen over beroepskeuze, mogelijk heden en opleidingen kunt u elke werkdag terecht van 8.00 uur tot 17.00 uur in de Bedrijfsschool. Op de Bedrijfsschool kan men worden opgeleid voor de volgende vakken: Bankwerker Frezer Schaver-Steker Scheepsbeschieter Plaat- en Constructiewerker Scheepsmetaalbewerker Afschrijver in de Scheepsbouw Apparatenbouwer Pijpenbewerker Booglasser Centrale Verwarmingsmonteur Al deze cursussen worden besloten met het offi ciële Bemetel-examen BEDRIJFSSCHOOL-VAKANTIE Nu de officiële fabrieksvakanties voor W.F. en B.F. (Schiedam en Rotterdam) zijn vastgesteld, is ook de Bedrijfsschool-vakantie vastgelegd. De school zal gesloten zijn van maandag 8 juli tot en met vrijdag 2 augustus. Zoals bekend mag worden verondersteld, zal van deze regeling niet worden afgeweken. De Administratie van de school blijft gedurende de vakantie normaal doorgaan, mede in verband met de aanmelding van nieuwe leerlingen. VORMINGSKAMP 1968 Nu de dagen beginnen te lengen en we geneigd zijn weer aan de lente te denken, komen de plan nen, die in de winter zijn uitgebroed op tafel. En we mogen wel verklappen, dat het publiceren van de kampdata, een teken is van de naderende lente. ,,Met passen en meten wordt de meeste tijd ge sleten" is een bekend gezegde. Bij het samenstel len van dit rooster is veel tijd gemoeid geweest en het is eruit gekomen! Wel heeft er een ingrij pende verandering plaatsgevonden, namelijk een kamptijdverkorting. Een niet onbekend begrip te genwoordig! Sinds het bestaan van ons Vormingskamp, nu al 8 jaar, zijn de leerlingen altijd een periode van 8 dagen achtereen in Esbeek geweest. Door het grote aantal leerlingen (300) en de beperkte kamp tijd (april tot september, minus juli, onze vakantie maand) zijn wij genoodzaakt de kampperiode te rug te brengen tot 6 dagen. Dit vinden we niet zo erg, omdat het programma hieraan duidelijk is aangepast, dus houd je vast! Wel willen wij alle leerlingen en hun ouders erop wijzen, dat de Schiedamse Verkeerspolitie weder om zo vriendelijk is om de fietsen en bromfietsen aan een technisch onderzoek te onderwerpen. Het is voor je eigen veiligheid en voor die van anderen, Safety first! Het vertrek-programma ziet er als volgt uit: maandag 8 april t/m zaterdag 13 april 1968 Plaat- en Construktiewerken 2 13

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 15