WILTON-FIJENOORD NIEUWS Verschijnt maandelijks Orgaan van en voor bet personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 M.S. „Norwind" 3 Officiële mededelingen 4 De Ontwik keling van computers S.t. „Calliopi Carras" 5 Eerste sectie voor zeelichter geplaatst 6 Jubilarissen van de maand 8 Dankbetuigingen Personalia 9 Jubilea 11 Bouwnummer 797 12 Films deden het goed in De Doelen 15 Aan de vrouwen van onze werknemers 16 Impro visatie en Expeditie onder één noemer 17 Afd. Foto - Film - Repro Bedrijfsschool nieuws: Landelijke Veiligheidswedstrijd 1968 18 Voor ronde-Veiligheids-Wedstrijd 1968 19 Meetcursus Willy Wilton-Fonds 20 In Memoriam Vereniging W.F. Afdeling Zwemmen Pagina 3 omslag Advertentie Bedrijfsschool. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; F. A. Jung; Drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; M. C. Oranje; jhr ir R. F. P. Röell. C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; Mej. Y. H. C. Dodemont; P. C. de Grauw; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk; M. van Vliet. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het aprilnummer dient vóór 10 april in het bezit van de eindredakteur te zijn. Foto van de maand: De Norwind" opgenomen in dok 5 voor uitvoering van diverse werk zaamheden in verband met de jaarlijkse dokking. Duidelijk te zien is de neergelaten op- en afrijklep en het opklapbare gedeelte van de voorsteven.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 2