DE KACHEL BRANDT IN HEIDEBAD INBINDEN JAARGANG WF-NIEUWS I I Zaterdagmorgen, 11 mei 1968, precies half negen, vertrokken wij voor de eerste maal in dit jaar naar Heidebad. Het was een gezelschap van meest oudere mensen, gepensionneerden en ook een gezin met jonge kinde ren. Om half tien hoorden we reeds het lied van een kopje koffie. Wij naderden dan ook het dorp Austerlitz en dat bete kende, dat wij spoedig de uit spanning „de Pyramide van Aus terlitz". die geheel verbouwd en gemoderniseerd was, konden betreden. Het was er heerlijk warm en wij lieten ons het kopje koffie best smaken. Een invalide dame van 82 jaar werd de koffie in de bus gebracht. Na deze koffiepauze van ongeveer drie kwartier ver trokken wij opgewekt naar ons vakantie-oord. Het werd een prachtige rit. Onze chauffeur bracht ons op de weg naar Arn hem en zo kwamen wij door de mooiste gedeelten van ons land; vooral van Arnhem naar Apel doorn is het zeer mooi. Toen we de naald bij Apeldoorn pas seerden op de weg naar Epe konden wij een glimp opvangen van het paleis het Loo. Spoedig waren wij in Epe en zagen allen wat nieuws in dit prachtige Gelderse dorp. Vooral de vele nieuwe huizen, die er gebouwd worden, trokken de belangstelling. En toen kwam het grote moment, dat wij Heide bad zagen. Wat ligt dat vakan tie-centrum toch prachtig in de bossen. Wij reden het hoofdge bouw voorbij, want de ontvangst was anders dan vorige jaren. Wij stapten uit bij de Schaepskooie, waar de nieuwe bedrijfsleider, de heer Van der Moer, met zijn vrouw ons reeds stond op te wachten. Nadat allen in de ver warmde zaal hadden plaats ge nomen en kennis hadden ge maakt met de nieuwe gastheer en met de heer Van Erk, kre gen wij een kopje koffie namens Heidebad aangeboden. Daarna werden allen door de heer Van der Moer welkom geheten. Hij vertelde o.a., dat in alle huisjes een gaskachel aanwezig is en dat iedereen zich altijd met vra gen tot hem of de heer Van Erk kan wenden. Vervolgens wan delden wij gezamenlijk naar het hoofdgebouw, waar de bagage afgezet was en geholpen door het personeel van Heidebad werd deze naar de huisjes ge bracht. Deze gang van zaken en de leuke ontvangst werd door alle vakantiegangers op hoge prijs gesteld; uit de opmerkin gen en tevreden gezichten was dit wel te merken. De huisjes zijn alle nagezien en opgeknapt, de inventaris waar nodig vernieuwd. Het geheel maakt een bijzonder prettige indruk. Toen wij de terugreis aanvaardden, lieten wij geluk kige mensen achter, die waar schijnlijk een paar mooie vakan tie-weken tegemoet gingen. Wij hebben nog de beschikking gekregen over enige huisjes van de Koninklijke Rotterdamsche Lloyd en wel in augustus en be gin september. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de loonadministratie. De reisleider: W. A. F. D. Evenals vorige jaren bestaat ook ditmaal de gelegenheid de laat ste jaargang van het Wilton- Fijenoord Nieuws te laten inbin den. U gelieve daartoe de num mers van het blad in te leveren bij de afdeling Personeelsad ministratie. De prijs van het in binden bedraagt 6,50. WILLY WILTON-FONDS Ontvangsten 907,50 Schiedam 70,25 Rotterdam 977,85 (opbrengst verkoop klein materiaal) 15,— ontvangen van N.N. 992,75 PERSONALIA In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: Wilton-Fijenoord n.v. J. Smit J. J. Plat G. J. J. Klaui A. P. Verwey Scheepsbesch. 22-4-1968 Bankwerker 26-4-1968 voorman magazijn 26-4-1968 Hoofdbeambte Afd. Buitenb.w. Rep. 31-5-1968 Bronswerk-Fijenoord n.v. D. Ras Aangesteld per 1 mei 1968 Wilton-Fijenoord n.v. A. W. Wolfs J. G. M. Bakker P.Jansen Sous-chef, Bedr.adm. 31-5-1968 Hoofdbaas Afdeling Buitenbankwerkers Reparatie Onderbaas Afdeling Buitenbankwerkers Reparatie Onderbaas Afdeling Buitenbankwerkers Reparatie. 23

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 25