koop van de automatische 'palletloaders' begint na enige jaren ontwikkelingswerk op gang te komen. De verkoop van installaties voor de waterzuive ring van zwembaden was bevredigend, evenals die op het gebied van filterinstallaties en rote rende vacuumfilters voor de chemische industrie. Het is de bedoeling in 1968 over te gaan tot de bouw van een nieuwe fabriek te Sneek. Verwarming en Airconditioning - Amersfoort, Rotterdam en bijkantoren Het bedrag aan geboekte opdrachten was hoger dan in het jaar 1966. De geleidelijke daling van het prijsniveau zet zich voort. In Arnhem, Middelburg en 's-Gravenhage, waar geregeld belangrijke werken in uitvoering zijn, werden bijkantoren gesticht. De verkoop van standaardapparaten, welke hoofd zakelijk met eigen kennis zijn ontwikkeld, neemt - ook in het buitenland - gestaag toe. De positie van de vestiging in Spanje is verbe terd; in Japan is de ontwikkeling moeilijk te voor spellen, doch de resultaten waren redelijk. Het kantoor te Hamburg heeft enkele aantrekkelijke orders op het gebied van scheepsairconditioning geboekt. De gezamenlijk met derden geëxploiteerde doch termaatschappij in Zuid-Afrika heeft de aanloop verliezen ingehaald; de markt biedt daar pers pectieven. In Venezuela waren de resultaten redelijk. Brandbeveiliging - Amsterdam In een vijftal landen werden interessante op drachten geboekt voor de levering van schuim- blusinstallaties met sterk geautomatiseerde en gecentraliseerde bediening voor gebruik aan boord van tankschepen. In Nederland wordt in toenemende mate de nood zaak erkend winkelbedrijven, openbare en in dustriële gebouwen door sprinklerinstallaties te beschermen. De omzetten van deze afdeling bewegen zich dan ook in stijgende lijn. Technische vertegenwoordigingen - Amsterdam De verkoop van produkten van de door ons ver tegenwoordigde 'Worthington Corporation' lag op een iets hoger niveau dan het jaar ervoor. De omzet in gasbranders nam in belangrijke mate toe. Over de gang van zaken in de hierna genoemde ondernemingen, waarin wij met andere bedrijven tot voldoening samenwerken, delen wij het vol gende mede. GECONSOLIDEERDE WINST- EN VERLIESREKENING Wilton-Fijenoord-Bronswerk n.v. debet 1967 1966 afschrijvingen extra afschrijvingen 11 199 3 000 14199 5 471 3 300 5 037 10 221 2 000 12 221 uitkering aan personeel vennootschapsbelasting saldo ter verdeling 5 386 861 5 037 28 007 23 505 6

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 8