START JAARLIJKSE FOTOWEDSTRIJD Begin dit jaar was er een expositie van tien jaar Fotoclub Bronswerk-Fijenoord. Bij die gelegen heid kondigde de heer ir A. Meijer, directeur van Bronswerk-Fijenoord en lid van de Raad van Be stuur van Wilton-Fijenoord-Bronswerk, aan, dat er voor alle personeelsleden van onze onderneming ieder jaar een fotowedstrijd zou worden gehouden. Degene, die de beste fotografische prestatie ver richtte, zou in het bezit komen van de 'zilveren camera', een wisselprijs, die voor dit jaarlijks te rugkerende evenement zou worden toegekend. Nu we een half jaar verder zijn, kunnen we u laten weten, dat er woord is gehouden. Vanaf nu tot 15 november 1S68 kan iedereen, die werk zaam is bij een van de bedrijven van Wilton- Fijenoord en Bronswerk-Fijenoord, meedingen naar de 'zilveren camera' door een of meer foto's (beslist dit jaar gemaakt) op te sturen. Vrijetijdsbesteding Het motto is 'vrijetijdsbesteding' in de ruimste zin van het woord. De mens in zijn vrije tijd staat centraal. Voor de één is dat kamperen, voor de ander sport, voor weer een ander het houden van dieren. Alle foto's zijn welkom, mits zij maar betrekking hebben op activiteiten in de vrije tijd ondernomen. 'Zilveren camera' De eerste prijs bestaat behalve uit de 'zilveren camera' uit een waardebon van honderd gulden. De tweede prijs is een waardebon van vijfenze ventig gulden en de derde één van vijftig gulden. Voorts zijn er talrijke kleinere prijzen te winnen, voornamelijk fotografische artikelen. Afmetingen foto's Maximaal mag iedere deelnemer drie foto's, uit sluitend zwart/wit, inzenden. Het formaat is mini mum 18 X 24 cm en maximum 30 X 40 cm. De personeelsleden van de bedrijven van Bronswerk- Fijenoord sturen hun foto's naar de afdeling Pu bliciteit in Amersfoort, die van de bedrijven van Wilton-Fijenoord naar de afdeling Publiciteit in Schiedam. Jury Als jury treden afgevaardigden op van de Bond van Nederlandse Amateur Fotografen Verenigin gen. Wij hebben secretaris A. van Leeuwen, E. F. I.A.P., en de heer J. Schraa, A.F.I.A.P. uit Voor schoten bereid gevonden in de jury zitting te ne men. De heer Meijer zal eveneens deel uitmaken van de jury. Zet u in! Het wachten is slechts op de eerste serie inzen dingen. Niet voor niets merkte de heer Meijer be gin dit jaar op, dat er een duidelijke vooruitgang is te bespeuren in het peil van de amateurfotogra fie. Toon het ons, opdat wij na afloop van de wedstrijd de kolommen van Beeld en Woord en Wilton-Fijenoord Nieuws kunnen openstellen voor uw momentopnamen van klasse. Het woord 'fotowedstrijd' moet duidelijk op de linkerbovenhoek van de verpakking worden ver meld. Elke inzender kan slechts eenmaal voor een eer ste, tweede of derde prijs in aanmerking komen. De keuze van de bekroonde foto's is voor alle partijen bindend. Correspondentie over de toe kenningen kan niet worden gevoerd. De prijs winnaars ontvangen schriftelijk bericht van de or ganisatoren van deze wedstrijd. Afwijkingen in de uitslaglijst of in iedere andere wijze van bekend making van de uitslag is niet van invloed op de door de jury toegekende prijzen. Alle foto's worden teruggestuurd. Inzenders moe- 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 19