IDEEËNBUS ten de foto's zodanig verpakken dat de embal lage kan worden gebruikt voor de terugzending. Duidelijk moeten naam en adres zijn aangegeven. Alle bekroonde foto's worden het eigendom van de organisatoren, die elk voor zich het recht heb ben deze foto's te publiceren of te doen publice ren op welke wijze dan ook, te exposeren of doen exposeren. Bij publikatie zal steeds de naam van de maker worden vermeld. Alle winnende foto's zullen in ieder geval in Beeld en Woord en in Wilton-Fijenoord Nieuws worden opgenomen. Op verzoek van de organisatoren dient het negatief te worden toegezonden. De negatieven zullen met zorg worden behandeld en direct na gebruik wor den teruggezonden. Uitsluitend foto's die in dit jaar (1968) zijn ge maakt en nog niet eerder zijn bekroond, geëxpo seerd of gepubliceerd, kunnen worden ingezon den. Alle inzendingen moeten eigen opnamen zijn. Het doen afwerken of doen vergroten door derden is toegestaan. Op elke foto dient duidelijk aan de achterzijde te worden vermeld: naam en adres van de in zender en het aantal ingezonden foto's. De organisatoren zijn niet aansprakelijk voor be schadigingen van welke aard ook, ontstaan bij zending of terugzending van de foto's. Door deelneming aan deze wedstrijd verklaart de inzender de wedstrijdvoorwaarden te kennen en hiermee volledig akkoord te gaan. Sedert de vorige publicatie wer den 16 ideeën beoordeeld. Zes ideeën werden beloond met een totale premie van 265,-. Idee 1104. Ingediend door A. B. Het draaien van een borgstuk voor sleepinrichting. Inzender heeft een methode voorgesteld waardoor opspan ning op de draaibank eenvoudi ger is geworden. Premie 45,—. Idee 1134. Ingediend door J. B. Brugkraan en wipkranen van dok 8 voorzien van walkie-talkie. De in dit idee genoemde zend apparatuur is reeds op 3 kranen gemonteerd, maar wordt nage noeg niet meer toegepast. De situatie op dok 8 zal spoedig worden nagegaan. Aanmoedigingspremie 25,—. Idee 1139. Ingediend door F. J.G. Bewerking voor zuigerpennen voor hulpmotoren. De door inzender voorgestelde methode, de zuigerpen voor het slijpen van de buitendiameter op te spannen op een slijpdoosje is bekend, waar echter in de be trokken afdeling geen gebruik van werd gemaakt. Premie 75,—. Idee 1141. Ingediend door J. V. Speciale methode voor het aan brengen van vlakplaten onder dubbelbodem. Deze methode bleek goed uitvoerbaar en is toegepast. Premie 70,—. Idee 1142. Ingediend door J. C. S. Verstelbaar onderstel voor brandmachine in afdeling Appa ratenbouw. Uitvoering hiervan zal niet plaatsvinden, omdat zo'n onderstel slechts in uitzonde ringsgevallen gewenst is. Het voorstel als zodanig was echter goed. Aanmoedigingspremie 25,—. Idee 1145. Ingediend door M. M. v. d. T. Het slijpen, met ingeklemde handslijptol, van split of door snede van de splitringen be stemd voor geschut. Hoewel toepassing niet mogelijk bleek voor het vele werk hier aan, een premie van 25,—. De volgende ideeën kwamen niet voor een premie in aanmerking: 1115, 1120, 1126, 1127, 1128. 1130, 1131, 1132, 1135, 1137. A. P. 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 20