VERENIGING WF IN MEMORIAM Valk 1.100,35 9-6-1968 K. H. de Kruijk 99 jaar IJzerwerker (oud-werknemer) ca. 45 dienstjaren 18-6-1968 J. van Vuuren 73 jaar Bankwerker (oud-werknemer) ca. 32 dienstjaren 7-7-1968 G. Blouw 55 jaar Verzinker ca. 7 dienstjaren In de leeftijd van 55 jaar is tijdens zijn va kantie op 7 juli jl. over leden de heer G. Blouw. De overledene werkte in de verzinkerij en hij had ca. 7 dienstjaren. Het bedrijf verliest in hem een geziene me dewerker. Hij was een prettig mens in de om gang, met wie het goed was samen te werken. 10-7-1968 L. de Held 54 jaar Machinaal Bewerker ca. 35 dienstjaren Op 10 juli jl. is overle den de heer L. de Held. Hij bereikte de leeftijd van 54 jaar. De over ledene werkte in de af deling Machinale Be werking, eerst als pon- ser en later bij de pers. Hij had ca. 35 dienst jaren. De heer De Held stond bekend als een man van weinig woorden, die zijn werk goed en rustig deed. Bovendien was hij een goed collega, die voor velen een voorbeeld kon zijn. Met leedwezen geven wij kennis van hun over lijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. Cursussen van de Bond voor Materialenkennis Deze cursussen, zeker bekend bij een groot aantal werknemers, die met belangstelling menige cursus hebben doorlopen, geven een uitbreiding aan uw vakken nis op velerlei gebied. Met een greep uit het grote pro gramma willen wij hier volstaan met cursussen over: Gelegeerd staal, Gietijzer, Lichte metalen, Kunststoffen, Warmte behandeling van staal en giet ijzer, Materialenkennis bij het lassen, Materialenkennis bij het verspanen e.d. N.B. Er zijn twee niveaus waarop u kunt studeren t.w.: vooroplei ding H.T.S./ir. en vooropleiding Technische School. Cursus Hydrauliek en Pneumatiek Deze cursussen die ook voor twee niveaus zijn samengesteld t.w.: voor L.T.S. en/of U.T.S.; en voor H.T.S. zijn bedoeld voor onderhoudsmonteurs, machinis ten, vakspecialisten, konstruk- teurs, H.T.S.'ers en bedrijfslei ders. Tekening Lezen - Werktuigbouw of Scheepsbouw Elke vakman, die deze kennis weer op wil halen om up to date te blijven, of diegenen die het weer eens duidelijk voorgescho teld willen hebben, kunnen op deze cursus inschrijven. WILLY WILTON-FONDS Ontvangsten 1.003,95 Schiedam 96,40 Rotterdam (opbrengst verkoop klein materiaal). HENGELSPORT BILJARTEN Op zaterdag 22 juni j.l. werd de tweekamp voortgezet tussen de afdelingen biljart en hengelsport. Deze loopt nu al vier jaar en nog steeds is het niet aan één van beide gelukt de beker definitief te bemachtigen. 24

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 26