Toekomstmogelijkheden voor jonge mensen in de Scheepsbouw en Werktuigbouw Aan de WILTON-FIJENOORD BEDRIJFSSCHOOL kunnen jonge mensen van 14 jaar en ouder een volledige, moderne opleiding volgen tot BANKWERKER, DRAAIER, FREZER, PIJPENBEWERKER, SCHEEPSMETAALBEWERKER, SCHEEPSBESCHIETER, PLAATCONSTRUCTIEWERKER, LASSER. Naast de dagelijkse theoretische en practische vakopleiding wordt veel aandacht besteed aan hun algemene vorming en aan sportbeoefening. In het lesprogramma is een jaarlijks verblijf van 6 dagen in het Vormingskamp opgenomen. De zomervakantie duurt 4 weken. Plaatsing is mogelijk met een L.T.S.-diploma of enkele jaren U.L.O. of V.G.L.O. Tijdens de opleiding wordt een persoonlijk salaris per 4 weken betaald. Voor jongens, die meteen aan de slag willen, bestaat er een speciale cursus. Inlichtingen kunt U verkrijgen: op de Bedrijfsschool, op de afdeling Personeelsadministratie, eventueel telefonisch (010) 269200 Ditmaal werd er weer gehengeld en wel in de omgeving van Kin derdijk. In de bus was de stem ming opperbest en na de koffie vertrok het gezelschap naar de visgronden. Doch helaas! Wat in drie jaar niet gelukt was, lukte ook nu weer niet. De vis liet het weer afweten en het resultaat was, dat er weer alleen ondermaatse vis gevan gen werd op een enkele uitzon dering na. Tot overmaat van ramp wakkerde de wind steeds meer aan en toen het begon te regenen ook, was de aardigheid er af. Wij, d.w.z. de hengelaars, von den het sneu, dat onze vrien den van de afdeling biljarten het telkenmale zo bijzonder slecht moeten treffen. Maar ja, niemand kan nu eenmaal het weer naar zijn hand zetten. De plannen voor het volgende seizoen zijn het eens iets later te proberen, misschien tref fen we het dan wat beter. De biljarters hadden 13 henge laars, de hengelaars 14. De bil jarters brachten gezamenlijk 252 cm vis op de kant (gemiddelde 19,4 cm). De hengelaars 703 cm (gemiddelde 39 cm). De held van de dag voor de afdeling Biljar ten werd de heer N. v. d Plas. Voor de afdeling Hengelsport de heer J. Zonneveld. De wedstrijd werd dus door de afdeling Hen gelsport gewonnen. De prijswinnaars waren: 1. J. F. den Houting 2. J. Zonneveld 3. C. Broos. De prijs voor de sportiefste hen gelaar ging naar de heer K. van Schaik (van de tuinlieden), die als gast voor de biljarters viste. Tevens onze hartelijke dank aan de controleurs. Zij kweten zich weer nauwgezet van hun taak en wij hopen, dat wij volgend jaar weer een beroep op hen kunnen doen. De volgende wed strijd op het groene laken zal weer over enkele maanden plaatsvinden in het clubgebouw. Wij zijn ervan overtuigd, dat wij dan erg warm onthaald zullen worden, wat de biljarters dan ook wel aan hun stand verplicht zijn. Ook dan weer hopen wij op een plezierige en sportieve wed strijd. En daar ik de meeste biljarters goed ken, twijfel ik daar geen moment aan. W. Meeling (secr. Hengelsportver.)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 27