WILTON FIJENOORD NIEUWS Verschijnt maandelijks Orgaan van en voor bet personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 Fusie „Wilton-Fijenoord - Bronswerk" met VMF/Stork- Werkspoor 3 Uit de Ondernemingsraad Officiële mededeling 4 Ge pensioneerden gingen gezellig op stap 8 Na vijf maanden „kuren" „Queen of Holland" op Rotterdamse werf 10 Verlengde „Eschers- heim" ging op proefvaart 11 Jubilea 13 Jubilarissen van de maand 15 Personalia Dankbetuigingen 16 „Evaggelos" voor reparatie aan onze werf 17 Start jaarlijkse fotowedstrijd 18 Ideeënbus 19 Bouwnummers 796 en 797 20 Nieuwe ruimte voor computer is al gereed 21 Persoon lijke beschutting Actie „De vrachtwagen in het verkeer" 22 Bedrijfs- schoolnieuws Vakantie 23 Vorming en opleiding 24 In Memoriam Willy Wilton-Fonds Vereniging WF Hengelsport/Biljarten pagina 3 omslag Toekomstmogelijkheden voor jonge mensen in de Scheeps bouw en Werktuigbouw (adv. Bedrijfsschool). Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; F. A. Jung; Drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; M. C. Oranje; jhr ir R. F. P. Röell. C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; Mej. Y. H. C. Dodemont; P. C. de Grauw; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk; M. van Vliet. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het augustusnummer dient vóór 10 augustus in het bezit van de eindredakteur te zijn. Foto van de maand: Moderne plastiek? Neen, zomaar een verwrongen deel van de be schadigde Griekse tanker „Evaggelos TH". (Zie verder pag. 16).

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 2