Houdt de kabels vrij! Punt één Veiligheid! D'J die zich in allerlei bochten moe ten wringen om tussen de auto's door hun klanten te kunnen be dienen. En is dat nu wel nodig? Bij de Machinefabriek aan de Adm. de Ruyterstraat is nog voldoende parkeergelegenheid. Nu is het wel duidelijk, dat wanneer iemand op „West" werkt en op genoemde ruimte moet parke ren, hij nog een kleine wande ling moet maken. Is echter zo'n wandelingetje een grote opga ve? Men zou door het volgen van deze oplossing veel - heus niet ongegronde - ergernis bij anderen wegnemen, wat voor hen het leven weer wat zou ver aangenamen. Daarom dit verzoek: parkeer uw auto niet in genoemde straten. Velen zullen u daarvoor dank baar zijn. De Redactie Ook voor u bestaan goede vei- ligheidsbrillen! Veiligheidsbrillen die niet hinderen en licht van gewicht zijn. Veiligheidsbrillen met bijzonder geharde glazen, die veel sterker zijn dan gewoon glas. Zelfs veiligheidsbrillen die over de gewone bril kunnen worden gedragen. Het dragen van een veiligheids- bril vermindert de kans op oog letsels aanzienlijk. Mocht er toch vuil of een vreemd voorwerp in uw oog geraken, laat dit dan door onze Genees kundige Dienst behandelen. In het Veiligheidscentrum, naast de Geneeskundige Dienst, liggen alle beschikbare soorten veilig heidsbrillen uitgestald. Kom kij ken en kies voor uw werk de juiste bril. Bedenk wel: Dat u kunt wandelen met een houten been. Dat u kunt eten met een kunst gebit, Maar dat u niet kunt zien met De telefoonnummers 3312 en 3712 van de Aansluitingsdienst (hulpverlichting) zijn veel geko zen nummers. Als er ergens op een reparatieschip gewerkt moet worden, is de vaste ver lichting meestal onvoldoende en moet er „hulpverlichting" wor den aangebracht. Dat laatste gebeurt ook. Soms - als er veel schepen aan de werf liggen met omvangrijke schaden - kan het gebeuren, dat het met de aansluitingen wat minder soepel loopt dan voor de werk zaamheden gewenst zou zijn. De oorzaak daarvan is, dat er te vaak ruw met het materiaal wordt omgesprongen. Het ma teriaal op zich is goed, maar dan moet het toch teruggeno men worden om het te repare- een glazen oog! Draag daarom een veiligheids- bril! A. P. ren. De veiligheid komt eveneens in het geding. De beschadiging van kabels werkt namelijk in de hand, dat men onder stroom kan komen te staan door aan raking van blanke aders, die bloot komen te liggen, doordat er vaak iets achteloos op de kabels wordt gegooid. Gelukkig heeft totnutoe niemand nog letsel opgelopen. Let dus vooral goed op! Kabels moeten persé worden vrijgehouden: geen stukken ijzer of vuilbak ken er op! Lampjes, kastjes en kabels dienen normaal voor hun eigen doel gebruikt te wor den. Dit voor ieders gemak en veiligheid. T.D. Aansluitdienst J. v. d. M. 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 19