Plaatsing deklierenhuis op ponton 2001 W.F. bok Uit de Ondernemingsraad De ponton van onze nieuwe 200 t bok nadert zijn voltooiing. In de ponton zijn reeds de dieselsets geplaatst, alsmede de uitgebreide schakelkasten, alvorens het bovendek van het achterschip te sluiten. De foto toont eveneens duidelijk de grote lager- stoelen voor de hijstrommels, zichtbaar links op de ponton. De foto is genomen op het moment, dat het gehele deklierenhuis werd geplaatst. De hijslieren zullen na dit ogenblik nog neerge laten worden door een op dat moment nog af neembaar gedeelte van het dak van het dek lierenhuis. Het bovenste stuk van het in de stroppen han gende dekhuis is het stuurhuis, dat duidelijk in het oog springt. Op woensdag 4 december 1968 kwam de Onder nemingsraad bijeen en besprak de volgende pun ten: 1. O.R.-zetel. Door het sluiten van onze Gieterij „Fijenoord" is een O.R.-zetel weggevallen. In verband met in de toekomst eventueel weer optredende verschuivin gen binnen het bedrijf, werd voorgesteld een commissie uit de O.R. te benoemen welke zich zal beraden over het wijzigen van het O R.-re- glement, aangepast aan eventuele in de toekomst optredende omstandigheden. 2. Overwerkvergunning Reparatie. Na ampele overwegingen ging de O.R. accoord met de aanvraag voor verlenging van de repara- tie-overwerkvergunning voor het 1ste kwartaal 1969 bij de Arbeidsinspectie. 3. Vakantieregeling 1969 en werktijden in de Kerst- en Nieuwjaarsweek 1968. De O.R. nam kennis van deze regelingen welke inmiddels zijn gepubliceerd. 10

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 12