Gepensioneerden hadden plezier De gepensioneerden van WF hebben de gezellige middagbij eenkomsten alweer achter de rug. Het waren middagen tijdens welke het gelach en applaus niet van de lucht waren. Het lid der directie, de heer ir B. Wilton, gaf op de laatste bij eenkomst in De Doelen blijk van zijn belangsteling. En tot groot plezier van de talrijke aanwezi gen merkte hij op: „U bent ieder jaar weer jonger geworden". Voorts sprak hij een paar per soonlijke woorden tot bekenden in de zaal. Daarnaast haakte hij nog even in op de jaarlijkse boottochten voor de gepensioneerden, ,,'t Is nu heerlijk weer, haast een zo merse dag. De boottochten zou den we in de toekomst om streeks deze tijd moeten hou den, dan kon je tenminste aan dek zitten De voorgaande drie middagen (één in de Vlaardingse „Trian gel" en twee in het Schiedamse De Miller Sisters. Veel plezier in de zaal. Een kopje koffie in de pauze. Musis Sacrum") werden door de heer Van de Bosch van de Personeelsadministratie geo pend. Het programma was goed op het publiek afgestemd. Wat werd er niet genoten van de muziek en zang van het accordeon-duo „De Gerto's". Talloze liedjes no digden met een positief resultaat uit tot meeneuriën, vooral de oude bekende melodieën, maar ook menige nieuwere „song", zoals in het bekende „rijtuigie", dat nog steeds op weg schijnt naar Vinkeveen. De vis-act van goochelaar Al Preston en zijn assistente Valerie werd met instemming begroet. Het gemanipuleer met komme tjes water, met doekjes en met spartelende visjes was een aan trekkelijk schouwspel. De komi sche noot van dit duo, kreeg het publiek na de pauze voorge schoteld. Iemand uit de zaal mocht medewerking verlenen en deed dat met veel verve, vooral toen hij naast Valerie in de don kere cabine mocht plaatsnemen. Er ontstond een grote opschud ding, inderdaad: ook in de be wuste cabine Het charmante zangduo de „Miller Sisters" liet zich even min onbetuigd. Met vrolijke lied jes werd de stemming nog meer opgevoerd. Hét klapstuk bleek de conféren cier Harry Touw te zijn: de praat grage „aanelkaar-smeder" van de diverse nummers. Ook zijn eigen sketches vielen in de smaak. Denk aan zijn opmerkin gen over het huwelijk en de scène met oa. minister Luns. Wat is er gegierd De opmerking van iemand na afloop, was tekenend voor de sfeer, die er hing: „Ik heb geno ten, werkelijk waar MvV 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 21