Peiliff - Vereniging WF VEILIGHEID PUNT ÉÉN: BETAALDATA 1969 17 januari 1e salarisperiode 14 februari 2e salarisperiode 14 maart 3e salarisperiode 11 april 4e salarisperiode 9 mei 5e salarisperiode 6 juni 6e salarisperiode 4 juli 7e salarisperiode 1 augustus 8e salarisperiode 29 augustus 9e salarisperiode 26 september 10e salarisperiode 24 oktober 11e salarisperiode 21 november 12e salarisperiode 19 december 13e salarisperiode DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn kinderen be tuig ik hiermede mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de vele blijken van medeleven betoond bij het overlijden van mijn man. Mevr. A. H. Vroegindeweij- Bogaard Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd werden dankbetuigingen ont vangen van: H. BLOM H. SMIT Werk nooit op goed geluk, werk veilig! Prettige Kerstdagen en een goe de jaarwisseling wensen wij u toe, waaronder we mede ver staan: het geluk van een mini maal aantal bedrijfs-, thuis- en verkeersongevallen. Hierbij hebben wij een zekere dosis geluk nodig. Geluk, een onmisbare factor, en toch mogen we hierop nooit rekenen, omdat deze factor nu eenmaal onberekenbaar is. Wij weten n.l. nooit wanneer dat ge luk ons in de steek laat. Toch doet men dit maar al te veel, hoewel men er zich niet altijd van bewust is. Wij wensen elkaar veel geluk, dadelijk met de jaarwisseling ge ven we elkaar de hand en zeg gen dan: „een gelukkig en voor spoedig nieuwjaar". Dat geluk wensen we elkaar en gunnen het elkaar, maar het mag geen re den zijn om met een onveilige werkmethode door te gaan. De gedachte, dat het krijgen van een ongeval een bewijs is van onveilig werken, gaat niet altijd op. Maar de opvatting, dat het niet overkomen van een ongeval een evengroot bewijs is dat iemand veilig werkt, moet ook worden bestreden. Want de man kan „geluk" hebben gehad. Wij moeten proberen om ten aanzien van het ontstaan van ongevallen op ons werk, thuis en in het verkeer, deze onmisbare geluksfactor zo klein mogelijk te doen zijn. Dit betekent dat wij door ons veiligheidsgedrag de risico's zo veel mogelijk verkleinen endaar- door binnen redelijk aanvaard bare grenzen houden. Waarom Daarom? Per jaar vinden in de bedrijven ruim 500 ongevallen plaats met dodelijke afloop. In en om huis (in ons privé-leven dus!) ruim 2200 per jaar. In het verkeer 3000. En om het compleet te maken komen per jaar in Nederland ruim 500 mensen door verdrin king om het leven. Allemaal gevallen waar het ge luk verstek liet gaan. We geven elkaar de hand, we wensen elkaar goede Kerstda gen, we gunnen elkaar geen on gevallen- Laten wij allen probe ren dat deze wensen in vervul ling mogen gaan en dat wij geen deel uitmaken van de ongeval len-statistiek van 1969. De Veiligheidsdienst. A. P. Het Hoofdbestuur wenst alle leden van de Personeelsvereniging een goed Kerstfeest en een voorspoedig Nieuwjaar. AFDELING BILJARTEN Het is een goede gewoonte aan het eind van het jaar even terug te blikken op enkele punten uit ons verenigingsleven, daar wij in deze tijd van hoog tempo, vaak dreigen te vergeten wat in het afgelopen jaar gebeurde. Midden in de activiteiten van de wedstrijden in de onderlinge competitie werden wij bijzonder getroffen door het overlijden van ons lid en onze mede-oprichter van de vereniging, de heer J. Pulleman. Mogen wij met dezelfde liefde voor onze mooie sport, zijn werk op dit gebied begonnen, blijven voortzetten ter nagedachtenis aan de man, die zoveel voor onze vereniging heeft gedaan. De onderlinge competitie, waar in weer honderden partijen zijn gespeeld, heeft natuurlijk weer een kampioen opgeleverd. Dit maal was het onze penning meester, de heer v. d. Burg, die 24

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 26