Jan Zonneveld beslag te leggen op de wiselbeker en tevens om het kampioenschap in de wacht te slepen. Op slechts drie punten volgde Frits den Houting- Proficiat he ren! Wat bijzonder verheugend was, was dat „good old" Manus Degeling als derde finishte. De tweekamp met de afdeling biljarten begon dit jaar op 22 juni met de hengelwedstrijd te Kinderdijk, die door ons on der barre weersomstandigheden werd gewonnen. De biljarters beloofden ons later op het groene laken te verslaan. Zo ver is het niet gekomen. Wij wisten uiteindelijk een eervolle remise in de wacht te slepen, zodat wij de wisselbeker, die het hoofdbestuur had beschikbaar gesteld, in ons bezit kregen. Wat ons het meest verheugde, was dat deze wedstrijd nu al voor het vierde jaar is gehouden. Het sportieve verloop doet heel fijn aan. Hopelijk zullen we het op die manier nog lang volhou den. Op zaterdag 30 november heeft tijdens een feestavond in zaal „Marijke" de uitreiking van de prijzen plaatsgevonden. Tenslot te wenst het bestuur van de Hengelsportafdeling de directie, het hoofdbestuur, chefs, sport vrienden en collega's prettige Kerstdagen en een voorspoedig Nieuwjaar toe. W. Meeling secr. h.s.v. Wilton-Fijenoord. AFDELING KLAVERJASSEN Het is al weer enige tijd gele den, dat er 'n stukje van de kla verjassers in het Wilton-Fijenoord Nieuws heeft gestaan. Van nu af aan hopen wij weer regelmatig de verrichtingen van onze club te kunnen geven. Het bestuur heeft enige veranderin gen ondergaan. Drie van onze bestuursleden, n.l. de heren Dukers secr., Van Wingerden penningmeester en Franken, wedstrijdleider, konden zich he laas niet meer beschikbaar stel len. Als penningmeester werd de heer P. Kleinschmidt sr geko zen, als wedstrijdleider de heer H. Bernoster, die voorlopig ook de functie van secretaris zal waarnemen. Dank zij de spontane medewer king van onze directie, die ons niet alleen de koffiekamer tot onze beschikking stelde, maar ook vijf prachtige tafels aan ons schonk, kunnen wij onze gasten behoorlijk ontvangen- Heren, na mens de klaverjasclub, onze har telijke dank. Twee tientallen van ons spelen in de R.B.K.B.; enige wedstrijden zijn er al gespeeld. Helaas zijn momenteel de standen nog niet in ons bezit, maar het gaat hele maal niet gek. Volgende keer hoop ik meer te kunnen berich ten. Rest mij alleen nog, namens het bestuur van onze vereniging, onze Directie prettige Kerstda gen en 'n voorspoedig 1969 toe te wensen. Ook onze leden, Redactie-commissie en leden van de andere afdelingen, pret tige feestdagen en een voor spoedig 1969. Namens het bestuur, w.n. secr. H. Bernoster. THE MUSIC BOYS Evenals vorige jaren heeft onze band medewerking verleend aan de Boottochten van de oud werknemers. De band wenst di rectie, hoofdbesturen, afdelings besturen en alle W.F.-werkers en oud-werknemers een in alle opzichten voorspoedig 1969. AFDELING PHILATELIE Het is bij de afdeling Philatelie wel bijna een gewoonte gewor den, dat zich ten opzichte van voorgaande jaren geen belang rijke wijzigingen voordoen. Zo ook in 1968 wat voor het bestuur aanleiding was te veronderstel len, dat alles naar de wens van de leden verloopt. Ook de fi nanciële toestand bleef nage noeg ongewijzigd. In de wijze van contributie-, rondzend- en nieuwtjesbetaling kwam echter wel wijziging. De leden betalen nu elke periode een vast bedrag, dat is samen gesteld uit de contributie en het gemiddelde van de rond- zenduitname en nieuwtjesver koop. Na afloop van elk seizoen ontvangen zij een afrekening, waarvan ze het nadelig saldo moeten bijbetalen (of eventueel hun bijdrage voor het nieuwe seizoen moeten verhogen) of het voordelig saldo uitbetaald kun nen krijgen of laten overbrengen naar hun nieuwe rekening. Deze wijze van betaling voorkomt, dat de vereniging lang op haar geld moet wachten. Het bevor dert echter niet het bezoek aan de ruilavonden, omdat men nu kan volstaan zijn nieuwtjes na werktijd af te halen en niet zo als gebruikelijk was naar de ruilavond moest om zijn zegels in ontvangst te nemen. Het voor komt ook veel werk voor het bestuur, dat nu de toestand in eens kan overzien en bij de le den niet meer hoeft aan te drin gen op betaling. De rondzendingen hebben ook dit jaar vrij goed gelopen. Het is alleen jammer, dat én van de handelaren én van de leden, de boekjes niet die sortering en de kwaliteit bevatten, die wij en u graag zien. Wij dachten, dat het pas gestarte seizoen een lichte verbetering hieromtrent te zien gaf, maar of dit gegrond is, zal moeten worden afgewacht. De ruilavonden waren als steeds zeer matig bezocht. We hopen dat de leden niet alleen lid zijn om de zegels af te halen, maar ook om eens met andere verza melaars over hun hobby te pra ten en daarbij niet vergeten hun ruilmateriaal mee te brengen. Er zijn verschillende mensen, die regelmatig komen en het zou voor hen op de duur weinig zin hebben als er geen nieuwe ge zichten bij kwamen. Over de veilingen zijn we niet bijzonder tevreden. Eén veiling moest opgeschort worden, om dat er te weinig belangstelling was en de laatste veiling moest middenin afgebroken worden omdat de aanwezigen alleen maar wilden kijken en niet ko- 27

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 29