de been brengen. Er zit echter groei in de vereniging. Het aan tal steeg het afgelopen jaar tot drie junior-elftallen plus bijna 2 pupillen-elftallen. We hopen bij ons 25-jarig jubileum over een eigen terrein te beschikken. De resultaten van de vier senior elftallen - behalve het eerste - waren nogal wisselend. Op een gegeven moment hadden we de beschikking over slechts één doelman. Dat heeft de uitslagen niet erg in ons voordeel doen uitvallen. Voor het eerste geldt, dat we moeite hadden ons te handhaven. Nu hopen we dit seizoen een betere plaats te bereiken. De wedstrijd tegen de N.D.S.M. op 18 mei eindigde op het nip pertje in een nederlaag voor ons. De aankomst in Amster dam begon niet zo best: hagel-, sneeuw- en onweersbuien dwon gen ons de paraplu's te voor schijn te halen. De N.D.S M, had de wisselbeker reeds in het bezit. Welnu, er is geen verandering in gekomen. Ons eerste elftal verloor met 1 - 0, terwijl de veteranen met 2-1 zegevierden: deze laatste wedstrijd had zeker met 4-1 in ons voordeel beslecht kun nen worden. Het gelijke doelpuntengemiddel- de dwong tot de oplossing van het doen nemen van strafschop pen. De uitslag hiervan werd 16-15 voor de N.D.S.M. Zou dit ook een gelijke stand hebben opgeleverd, dan zouden de voor zitters strafschoppen hebben genomen. Jammer genoeg is dat niet gebeurd. Beide besturen hebben de wens te kennen gegeven deze uitwis seling nog lang te willen voort zetten. Buiten deze activiteiten werd met medewerking van het be stuur met één elftal deelgeno men aan de A.B.C.-zomeravond- competitie. In de hoogste afde ling kwamen wij op de tweede plaats- Komend seizoen hopen we met nog meer van deze per- soneelselftallen te kunnen mee doen. Een selectie zal dan moe ten uitmaken of men in het eer ste, tweede of derde elftal mag meespelen. Wij willen tenslotte alle leden, donateurs, totoleden enz. pret tige Kerstdagen en jaarwisseling toewensen. Dit geldt evenzeer de directie, hoofdbestuur en be sturen van zusterverenigingen, die wij allen ook danken voor de gegeven steun. Bestuur Voetbal M. C. V. GEMENGD ZANGKOOR Aan het eind van het jaar past een overzicht van wat ons koor zoal gedaan heeft in 1968. Op 4 januari j.l. gingen de beide WF-koren een fusie aan. Het bleek voor het mannenkoor on doenlijk alleen voort te bestaan. De om die reden aangegane fusie is een groot succes geble ken. Vrijwel onmiddellijk heb ben zich nieuwe leden gemeld. Het koor heeft thans al 65 deel nemers en nog steeds is de groei in volle gang. Het eerste concert werd het af gelopen jaar gehouden in huize Spaland in Kethel. Het werd een fijne avond. Ons volgend concert werd ge houden op de dag van ons jaar lijkse reisje. Doel was hetOranje- Nassau-oord in Renkum. De pa tiënten en onze leden hebben er allen van genoten. Ook zijn wij nog een dag „uit" geweest. Zaterdag 19 oktober vond onze jaarlijkse reünie plaats, die in het Schiedamse „Arcade" ge houden werd. Met dit concert maakten wij een goede beurt. Wij mochten van diverse dirigen ten van andere verenigingen complimenten in ontvangst ne men. Dit was bijzonder prettig voor onze eigen dirigent, de heer De Leen. Sinds de fusie is de kwaliteit van ons koor veel verbeterd, wat goed te constateren viel tij dens het concert, dat wij op 14 november jl. hielden in de „Mag- nalia Dai Kerk" te Schiedam. Voorts werd er nog op 9 de cember en 12 december gezon gen in respectievelijk het St. Ja- cobsgasthuis en het Gemeente ziekenhuis. Ondanks de groei van de vereni ging kunnen wij natuurlijk nog nieuwe leden gebruiken. De re petities vinden plaats in het Ge bouw van Christelijke Sociale Belangen aan de Lange Haven in Schiedam, op donderdag avonden om 20 uur. Graag wil ik van de gelegenheid gebruik maken om namens het bestuur en leden de directie en het hoofdbestuur prettige Kerst dagen en een voorspoedig Nieuwjaar toe te wensen. Ook onze dirigent wensen wij pret tige dagen toe- Namens het Bestuur Secr. R. v. Sliedrecht-Boxhoorn AFDELING ZWEMMEN Ter gelegenheid van de jaarwis seling willen wij enkele feiten vermelden betreffende het afge lopen jaar. Het aantal leden is vrijwel con stant gebleven, maar er heeft in vergelijking tot het vorig jaar een groter aantal kinderen diploma gezwommen. Na een periode van stilstand zit er weer groei in de afdeling wa terpolo, zodat er binnenkort een nieuwe ploeg geformeerd kan worden. Voor onze vereniging is de con tributieverhoging een ongunsti ge factor geweest. Het bestuur moest echter tot deze maatregel overgaan, omdat de tarieven van het sportfondsenbad verhoogd werden. Voorts willen wij er nogmaals op wijzen, dat, aangezien wij voor elk lid een bepaald bedrag aan de Kon. Ned. Zwem Bond moe ten afdragen, men niet op een willekeurig moment het lidmaat schap kan opzeggen. Dit dient te geschieden vóór 1 december, zoals is vermeld op de contribu- tiekaarten. Het bestuur dankt alle leden en in het bijzonder het hoofdbe stuur voor de medewerking in het afgelopen jaar en wenst een ieder veel goeds voor het jaar, dat nu vóór ons ligt. Het bestuur. 29

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 31