VORMING EN OPLEIDING BEDRIJFSSCHOOL-NIEUWS NATIONALE BEROEPEN MANIFESTATIE In de laatste nummers van het WF-Nieuws heeft de advertentie van de Bedrijfsschool zeker weer Uw aandacht gehad. Inderdaad het is weer zo ver, in talrijke gezinnen zal weer de onvermijdelijke vraag worden gesteld: „Wat gaat onze zoon nu doen?" Naast de instanties, die zich al op dit terrein bewegen, willen wij ook proberen mede een antwoord op die vraag te geven. Het is U bekend dat U daarvoor altijd naar de Bedrijfsschool kunt komen om te worden inge licht over de mogelijkheden die de industrie kent. Maar wij willen aan deze infor matie uitbreiding geven en daar om zijn de volgende activiteiten ontwikkeld: Tijdens de lnhabé*)-tentoonstel- ling te Schiedam, heeft men al informatie kunnen betrekken van leraren en leerlingen, die onze stand bemanden. Deze stand werd door de lera ren en leerlingen ontworpen en gemaakt en de hierbij geplaatste foto's geven U daar een indruk van. De tweede activiteit verplaatst zich weer naar de werf en wel naar 26 april, toen voor de der de maal in successie de Open bare les gehouden werd. De leerlingen hebben daar la ten zien wat zij waard zijn en de belangstellende jeugd en hun ouders hebben kunnen kijken en vragen. Industrie, Handel en Bedrijf Nationale Beroepen Manifestatie De 7de nationale beroepen ma nifestatie die in Utrecht gehou den is van 18 t/m 22 maart, be hoort weer tot het verleden. Dit jaar waren er 50 beroepen vertegenwoordigd en 340 deel nemers "vochten" om de eerste prijs, een prachtige "gouden" legpenning. Onze oud-leerling van de Be drijfsschool Jan Verbiest, hij volgt nu de cursus "Gevorderd Afschrijven en Uitslaan in de Scheepsbouw", nam deel in de vakrichting "Scheepsbouw" en bijzonder succesvol. Hij behaalde voor zijn werkstuk het grootste aantal punten en werd op deze wijze eerste in zijn beroep. 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 20