Fotoclub Dankbetuigingen Nieuwe gezichten op Heidebad ABONNEMENTEN KUNSTSTICHTINGEN SEIZOEN 1969-1970. Voor alle personeelsleden bestaat de gelegenheid om tegen gereduceerde prijzen in te tekenen op series toneelvoorstellingen, muziekuitvoeringen etc. voor het seizoen 1969-1970. De extra reduc tie van de onderneming komt echter dit jaar te vervallen. In het boekje van de Rotterdamse Kunststichting, dat u vanaf 15 mei a.s. gratis kunt verkrijgen bij de Personeelsdienst, Tijdcontrole Rotterdam en in de kantines te Rotterdam en Schiedam, vindt u een overzicht van de mogelijkheden voor het komend seizoen. Wanneer u in aanmerking wenst te komen voor bepaalde series behoeft u slechts de zich in het boekje bevindende aanmeldingsformulieren volle dig en ondertekend te zenden aan de Personeels dienst te Schiedam. U dient tevens uw adminis tratienummer te vermelden alsmede of u gespreid wenst te betalen. Zij, die hun aanmeldingsformulier(en) rechtstreeks aan de Kunststichting zonden, dienen dit, om de betaling via de onderneming te kunnen laten lo pen, aan de Personeelsdienst op te geven. Van het Vlaardingse Kunst Centrum zijn nog geen gegevens bekend. Zij, die toch voor abonnemen ten van deze Kunststichting in aanmerking wen sen te komen, kunnen zich op de hiervoor ge noemde plaatsen opgeven, zodat zij na het ver schijnen van het programma, dit toegezonden zullen krijgen. Personeelsdienst. Het Bestuur van de Fotoclub Wilton-Fijenoord heeft de eer de leden en belangstellenden op te roepen tot het bijwonen van de Jaarlijkse Verga dering. Op deze vergadering zijn vooral nieuwe leden van harte welkom, omdat dan voor het komende seizoen met hun belangen rekening kan worden gehouden. Ook voor beginners zijn in het komende pro gramma avonden gereserveerd. De Vergadering wordt gehouden op 22 mei 1969 om 20 uur in het Clubgebouw op de werf te Schiedam. AGENDA 1. Opening 2. Mondeling verslag van de Algemene-Leden- vergadering 3. Jaarverslag Fotoclub 1968-69 4. Financieel verslag Fotoclub 1968-69 5. Benoeming leden van de Financiële Commissie 6. Plannen voor 1969-1970 7. Rondvraag en sluiting Het Bestuur wm:< Hierbij spreek ik mijn dank uit aan de directie en de collega's voor het betoonde medeleven in verband met het overlijden van mijn man. Dit medeleven is voor mij en mijn kinderen een grote steun geweest. Mevrouw D. C. Demuijnck-Dekker Hierbij betuig ik mede namens mijn kinderen mijn dank voor de belangstelling en het medeleven, betoond bij het overlijden en de ziekte van mijn man. Mevrouw N. Buijs-Pieête. Een dankbetuiging werd ont vangen voor het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van W. Kruys. Met ingang van 1 mei 1969 zijn ter assistentie van de bedrijfsleiding aangesteld de heer en mevrouw T. D. van der Moer. De heer Van der Moer is een zoon van de bedrijfsleider, de heer H. J. van der Moer. De foto's van beiden zijn hierbij gepubliceerd, opdat de kennis making, als u t.z.t. uw vakantie in Epe gaat doorbrengen, gemakke lijker kan verlopen. Het Bestuur. 21

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 23