Mevrouw J. J. M. F. Ooms biedt de doopster bloemen aan. onder de Franse als onder de Engelse vlag". Hij vervolgde zijn toespraak in het Engels. "Naar onze mening heeft de directie van Buries Markes door de doop door me vrouw MacDermott te laten ver richten de buitengewone kwali teiten van haar echtgenoot er kend. Wij kennen hem al onge veer 20 jaar als technisch direc teur en superintendent". Over het verkrijgen van de op dracht voor de bouw van de "La Hacienda" en "La Quinta", waarvan de bouw reeds door onze werf is begonnen, merkte de heer Meeuwisse op tegen het 2300 dwt metende schip de naam "La Hacienda". De feestelijkheden werden met een goed verzorgde receptie in de kantine Hoofdkantoor voort gezet. Daar heette de heer Meeuwisse de gasten, onder wie uiteraard diverse vertegenwoordigers van opdrachtgeefster Buries Markes Ltd., London, hartelijk welkom. Hij sprak de heer P. Louis Drey fus in het Frans toe. De heer Dreyfus van Louis Drey fus Cie te Parijs is tevens pre sident van de Raad van Com missarissen van Buries Markes. De heer Meeuwisse wees er op, dat wij reeds menige reparatie voor de beide firma's hebben uitgevoerd. "Zowel aan schepen Vanaf de tribune hadden de genodigden een goed overzicht. De "La Hacienda" in haar element. directielid van Buries Markes, de heer Baker: "Wij waarderen het ten zeerste, dat de onderhandelingen met u en uw staf in zo'n prettige sfeer zijn verlopen." „En", zei hij, „wij hopen, dat wij in de toe komst even goed zullen samen werken met de heer Tonkin, die de met pensioen gaande heer MacDermott als superintendent gaat opvolgen". En over de bouw: "Een schip te water laten wil nog niet zeggen, dat dan het schip afgebouwd is. Er moet nog heel wat gebeuren. Daarvoor is de medewerking van iedereen nodig". Het schip zal ongeveer half juni gereed zijn. 2

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 4