VERENIGING WF kon geen uitkomst bieden. Ge constateerd werd slechts: het is noch van goud noch verguld. Of er inderdaad banden tussen het stukje metaal en ons bedrijf hebben bestaan, valt niet te zeg gen. Aanwijzingen in die rich ting ontbreken in ieder geval. De moeite die dit gezin zich heeft getroost om foto en munt je naar ons bedrijf te sturen, wordt uiteraard op prijs gesteld. En als dank kregen zij een gro te kleurenplaat van ons huidige bedrijf ter vervanging van het oude prentje. Wie weet zal een latere generatie Mahncke die foto weer retourneren AFDELING FOTOGRAFIE Het afgelopen seizoen ligt weer achter ons. Het was een gunstig jaar voor ons met vele evene menten. Diverse sprekers heb ben ons geholpen met hun ken nis ons verder te brengen op het moeilijke pad der fotografie. Vooral voor onze nieuwe leden waren dit zeer interessante avonden. Ook de portretmodel- avonden waren, zoals altijd, goed geslaagd te noemen. Het nieuwe seizoen dat op 4 september weer aanvangt 's avonds om 8 uur in het club gebouw, brengt voor u direct weer werk mee. Deze avond n.l. start de nieuwe competitie met verplicht onderwerp „Vacantie- foto's en dia's". Deze worden dan door u ingeleverd, waarna een deskundige jury uw inzen ding beoordeelt en in punten waardeert. Aan het einde van het seizoen worden dan de bes te foto's en dia's bekroond. Het nieuwe programma wordt u nog toegezonden in de loop der maanden. Er zijn weer enkele bekende sprekers uitgenodigd, er zullen modelavonden worden gehouden en deskundigen zullen af en toe aanwezig zijn om uw problemen op te lossen. Wij hopen op een nog grotere opkomst van leden en wensen allen een prettige vacantie. Ook nieuwe leden zijn natuurlijk har telijk welkom en kunnen zich aanmelden. Het bestuur HARMONIE „WILTON-FIJENOORD" Op zaterdag 24 mei j.l. heeft on ze drumband met succes deel genomen aan een drumband concours te Numansdorp. De weersomstandigheden waren bij uitzondering gunstig, zodat men vol goede moed om 1 uur 's mid dags vertrok. Om 15.30 uur stond men aangetreden voor het défi lé, dat werd afgenomen door de burgemeester van Numansdorp. Hierna begon men met de wed strijd. Wat zou het resultaat worden? Door vacantie en ziekte misten we 5 goede krachten dus erg optimistisch waren we niet. Er moesten 2 werken worden uit gevoerd t.w. een loopmars en een staandemars. Voor zover wij als leek het konden beoordelen, waren de beide marsen goed uitgevoerd maar de jury beslist. Met vreugde vernamen wij, dat onze drumband in de afd. Uit muntendheid met 173' punt een eerste prijs was toegekend. Het puntentotaal was het hoogste in deze afdeling, zodat buiten de beker voor de eerste prijs ook nog de wisselbeker in ontvangst kon worden genomen. Onze gelukwensen gaan naar al le leden van onze drumband, die dit resultaat hebben behaald, in het bijzonder naar de heer H. Meijer die als instructeur het weer heeft waargemaakt. Als bijzonderheid willen wij niet on vermeld laten, dat enkele jeugd leden hun medewerking aan dit concours hebben verleend. Het veroveren van de wisselbeker betekent dat er volgend jaar weer een prestatie van formaat moet worden geleverd, maar wij twijfelen niet, dat u allen weer op waardige wijze de „CUP" zal weten te verdedigen. Het bestuur Jury uitslag van Drumband concours te Numansdorp Uitgevoerd lopend Schutters- mars A. v. Veluwen. Muzikale en Technische uit voering 9 Klank 9 Tempo en opvatting 9 Marsdiscipline 9 Algehele indruk 9 Uitgevoerd staande Triomf door Ritmiek S. Egberts. Muzikale en Technische uit voering 8 Klank 8^ Tempo en opvatting 8 Marsdiscipline 9 Algehele indruk 8i Voor de lopende mars werd aan de Tamboermaitre een 8, voor de staande een 8,3 toegekend. 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 21