Grote sectie samen met containerschip in één dok Dankbetuigingen Hierbij betuig ik mijn dank voor de blijken van belangstelling bij het overlijden van mijn man. Mevrouw S. Zwartveld-Mostert Mede namens mijn kinderen zeg ik dank aan de directie, bedrijfs leiding, collega's van MF 1 en "de Tolerans" voor de vele blij ken van belangstelling betoond tijdens de ziekte en het over lijden van mijn man. In deze moeilijke tijd is dit voor ons een enorme steun geweest. Mevrouw J. Mulder-Romein 40-jarig jubileum J. A. Arbman M. Neuschwanger 25-jarig jubileum C. Borsboom J. Quak Wegens 15-jarig jubilea van Mevr. P.M. Bontenbal-de Kaper Mevrouw J. M. Lammers-Groe- neveld 10-jarig jubileum van Mevrouw J. Alphenaar-van Dar telen Mevrouw H. Scholte-van Rixoort Een dankbetuiging wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd ontvingen wij van W. S. Wenink. Een niet alledaags gezicht: in het grote reparatiedok 8 werden in oktober gelijktijdig de door WF gebouwde sectie voor het opslagschip voor ruwe olie, dat wij samen met de RDM vervaar digen, ingedokt met het con tainerschip "A.C.T. 2" (26.400 dwt) van de Associated Con tainer Transportation Ltd., Lon den. Daarmee werd het dok optimaal benut en werden eigenlijk twee vliegen in één klap geslagen. De sectie moest wegens de af metingen toch in dit dok wor den opgenomen voor het lassen van het onderwaterdeel van de twee kleinere secties, waaruit zij is samengesteld. Het containerschip moest het dok in voor garantiewerzaam- heden. 12

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 14