jaar. Vooruitlopend hierop zijn de leden met hun dames in augustus de bloemetjes buiten gaan zetten. De reis ging naar Noord-Holland, waar de dames een hengelwedstrijd hielden en waarlijk het ging er bijna net zo verwoed aan toe als bij de heren. In alle opzichten was het een geslaagde dag. De jaarlijkse feest- en contact avond met de prijsuitreiking werd in zaal „Marijke" te Schie dam gehouden op zaterdag 22 november jl. Ook deze avond was een succes, mede door allen, die er hard voor gewerkt hebben. Vanaf deze plaats nog maals onze hartelijke dank. Rest nog onze grote dank en erkentelijkheid uit te spreken aan het Hoofdbestuur. Namens het bestuur wens ik Directie, Hoofdbestuur en alle afdelingen prettige Kerstdagen en een gezegend en voor spoedig Nieuwjaar. W. Meeling Secretaris h.s.v. Wilton-Fijenoord AFDELING KLAVERJASSEN Onze vereniging kan op een succesvol jaar terugblikken. Zo als reeds in het oktobernummer van het WF-Nieuws werd ver meld is één team kampioen ge worden en het andere geëindigd op een goede plaats in de mid denmoot. In de nieuwe competitie spelen de teams een behoorlijk spel letje mee. Rest nog namens het bestuur onze Directie, het Hoofdbestuur, hun medewerkers en onze leden een voorspoedig 1970 toe te wensen. Namens het bestuur secr. H. M. Bernoster AFDELING SCHAKEN Het seizoen 1968/69 speelden we met 1 tiental in de hoofd klasse van de N.R.S.B. en be haalden hierin de derde plaats. In het nieuwe seizoen 1969/70 spelen we met 2 zeventallen in de N.R.S.B. Beide 7-tallen zijn tot nog toe ongeslagen. In de huishoudelijke competitie, welke we gezamenlijk met de s.v. Schiedam spelen, is de heer N. Grevenbroek clubkampioen geworden. In maart hadden we weer onze gebruikelijke snelschaakwed strijd om eieren en op 22 de cember hebben we onze Kerst wedstrijd gehouden met voor el ke deelnemer een prijsje. Onze clubavond is nog steeds op maandagavond 8 uur in het clubgebouw op de werf. Iedere schaakliefhebber is daar van harte welkom. Wij besluiten met de beste wen sen voor 1970 aan Hoofdbestuur, zusterverenigingen en alle schaakliefhebbers in ons bedrijf. Het Bestuur. AFDELING TENNIS Koning Winter heeft zijn intrede weer gedaan en daarmede tevens een einde gemaakt aan onze activiteiten op en om de tennisbaan. In de sfeervolle dagen vóór kerstmis en de jaarwisseling is het goed om bij het gezellige haardvuur onze gedachten te laten verwijlen bij de door de weergoden zo mild bedeelde zomer van dit jaar. In het begin van het seizoen had de training onzer leden, waar onder zich een klein aantal zeer jeugdige gegadigden bevond, en daarna de competitie, onze vol le aandacht en werden daarbij goede resultaten bereikt. Later werd er ook tijdens de sportdagen en tournooien met veel animo gespeeld en werd er menig balletje geslagen. Er was tijdens deze gebeurte nissen voor ieder de gelegen heid om de banden te verstevi gen dan wel nieuwe banden aan te knopen en niet onvermeld willen wij in dit verband laten dat in de loop van dit seizoen een tweetal huwelijken tussen leden van onze tennisvereniging werd gesloten; U ziet het zelfs Amor heeft onze tennisvelden niet met rust kunnen laten. Ter definitieve afsluiting van dit seizoen vond op 13 december 1969 onze jaarvergadering plaats waarbij alle gebeurtenis sen van dit seizoen de revue nog eens passeerden en welke vergadering werd besloten met het gebruikelijk gezellige samen zijn. Alles bij elkaar genomen menen wij toch wel te mogen zeggen dat wij in prettige verstand houding hebben kunnen spelen en onze vereniging aan het haar gestelde doel, d.w.z. het bieden van aangename recreatie in de buitenlucht voor leden van ons personeel, in alle opzichten heeft beantwoord. Jammer was alleen dat een aan tal uitwisselingen met andere verenigingen welke op het pro gramma stonden en welke in de loop der jaren tot een vaste tra ditie zijn geworden, door allerlei omstandigheden niet kon door gaan. Wij zullen voor het seizoen 1970 27

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 29