echter wederom alles in het werk stellen weer een aantal ontmoetingen te arrangeren en vertrouwen hierin stellig te zul len slagen. Met de hoop dat ook het vol gend jaar een in alle opzichten prettig seizoen moge worden en u een gezellige kerstmis en jaar wisseling toewensend, besluiten wij dit korte overzicht. Het Bestuur AFDELING VOETBAL Langs deze weg willen wij een beknopt jaaroverzicht geven van het wel en wee van de afdeling voetbal. Gezien de behaalde resultaten in de eerste helft van de compe titie, begonnen wij zeer optimis tisch aan de tweede helft. Jam mer genoeg bleek achteraf, dat wij te optimistisch zijn geweest, want de resultaten werden steeds slechter. Tegen het einde van de competitie was het zo erg, dat wij zelfs moesten vech ten om in de eerste klasse van de afdeling Rotterdam te kun nen blijven en niet te degrade ren. Dit is ons uiteindelijk ge lukt, zij het met een minimaal verschil op Germinal, dat jam mer genoeg moest degraderen. Het tweede elftal kon het echter niet bolwerken en moest degra deren naar de reserve tweede klasse. Dit kwam ook doordat het pechduiveltje met ons mee speelde. Het derde elftal kon zich hand haven in de reserve tweede klasse, mede doordat een van de tegenstanders door de bond teruggetrokken moest worden wegens diverse malen niet op komen. Ons vierde elftal speelde het meest konstant. Dit elftal werd samengesteld uit onze vetera nen, die graag bij elkaar wilden spelen, aan welke wens wij als bestuur gaarne gehoor hebben gegeven. De resultaten zijn er dan ook naar geweest. Slechts tegen het einde van de compe titie zakten zij wat af, maar dat mag dan ook wel, wanneer de gemiddelde leeftijd ca. 38 jaar is. Aan het eind van de afgelopen competitie ging ook onze trai ner, de heer W. Poulus, bij ons weg. Hij vond zelf, dat er na 5 jaar een nieuw gezicht de spe lers moet gaan trainen. De heer Poulus ging, naar hij zelf zei, met een bloedend hart weg. Hij had het naar zijn zin gehad bij W.F. Als zijn opvolger is nu aange steld de heer J. de Lange en gezien de huidige resultaten, vooral van het eerste elftal, mo gen wij aannemen, dat hij door onze spelers zeer gewaardeerd wordt. Ook dit afgelopen seizoen zijn wij weer in staat geweest om de traditionele uitwisseling met de N.D.S.M. uit Amsterdam te orga niseren. Door gebrek aan een eigen ac commodatie en daar wij niet bij H.B.S.S. op het veld konden spelen, waren wij genoodzaakt uit te wijken naar het veld van Excelsior '20 op Thurlede. Na enige moeilijkheden, die met medewerking van het bestuur werden opgelost, werd er in de stromende regen met de twee wedstrijden begonnen. Na verlies van het eerste elftal en na winst van onze veteranen, werd het doelsaldo opgemaakt, hetgeen in het voordeel van on ze gasten uitviel en zodoende namen zij de beker ook dit jaar weer in beslag. Na een gezellige maaltijd in de kantine van het hoofdkantoor werd er een gezellige avond ge houden in het clubgebouw. De ze avond was zo gezellig, dat onze gasten slechts node ge neigd waren in de wachtende bus te stappen en toen was het echt niet zo vroeg meer. Wij hopen, dat deze uitwisseling nog lang doorgang zal kunnen vinden. Deze lopende competitie is nu voor de helft afgewikkeld en de resultaten mogen wij niet zo slecht noemen. Dit geldt zeer zeker voor ons eerste elftal, dat dit jaar weer redelijk meedraait in de eerste klasse. Gezien ons spelersmateriaal mo gen wij eigenlijk niet eens aan degradatie denken en dat doen wij dan ook persé niet. Wij heb ben wel even aan een kampi oenschap gedacht, maar dat evensnel weer uit het hoofd ge zet. Ons tweede elftal draait echter niet zo best. Het kampt ook dit jaar weer met zeer veel pech, maar wij hebben vertrouwen in de spelers en denken dan ook niet aan degradatie. Het derde elftal is door diverse omstandigheden twee maal niet opgekomen en dit betekent au tomatisch terugtrekking en de gradatie naar de reserve derde klasse. Dit is natuurlijk te be treuren, vooral omdat er nu een aantal spelers over is dat spelen. Maar wij dachten, dat onze le den dit wel kunnen begrijpen. Alleen ons vierde elftal draait momenteel goed. Zij staan theo retisch bovenaan en zij hebben zelfs kampioens-aspiraties. 28

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 30