Maar laten wij eerst maar eens het eind van het seizoen af wachten. Verder hebben wij op onze al gemene ledenvergadering een bestuurswisseling gehad. Onze voorzitter, de heer M. C. Ver- haeren, was door diverse om standigheden niet meer in staat om een bestuursfunctie als die van voorzitter naar behoren te vervullen en stelde zich dan ook niet meer herkiesbaar. Hij werd opgevolgd door de heer D. Walthie. Verder blijft het bestuur nog steeds hopen, dat de vereniging nog eens in het bezit zal komen van een eigen accommodatie. Eventueel samen met de afde ling handbal. Wij hebben op Harga wel een speelveld, maar men kan toch maar het beste op zichzelf 'zitten'. Vooral wan neer men ziet, dat onze junior afdeling sterk is toegenomen en wij nu ca. 60 junioren en pupil len hebben, die dan op een half-verhard veld moeten spelen. Stelt u zich eens voor, dat jon gens vanaf ca. 9 jaar op een veld lopen te spelen, waarvan de ondergrond bestaat uit kool- as. Ergens is dit te gevaarlijk voor die jongens, maar die kun nen niet anders. Daarom blijven wij hopen nog eens op ons eigen veld te kunnen spelen. Wij hopen, dat u een inzicht heeft gekregen hoe het momen teel staat met de afdeling voet bal. Verder willen wij van deze ge legenheid gebruik maken om de Directie, en het Hoofdbestuur te bedanken voor alles, wat zij het afgelopen jaar voor onze vere niging hebben gedaan. Dit wordt door ons zeer op prijs gesteld. Tevens willen wij langs deze weg de Directie, het Hoofdbe stuur en al onze leden prettige Kerstdagen en een voorspoe dig 1970 toewensen. Bestuur afdeling Voetbal. W.A.C. De Wilton Automobiel Club be staat nu ruim een jaar. En we kunnen niets anders zeggen dan dat het uitstekend gaat. Het ledental nam een grote vlucht. Het steeg van 300 tot ca. 950. Tot ons genoegen konden we een tweede brug in dienst stel len, waarvan een zeer druk ge bruik wordt gemaakt. De leden toonden zich bijzonder ijverig. Door zelfwerkzaamheid kon een geheel nieuwe was plaats gereed komen. Ook ter versteviging van het contact tussen de leden onder ling werden activiteiten ont plooid. Daartoe is onlangs het eerste nummer van ons nieuw opgerichte twee-maandelijkse verenigingsorgaan uitgegeven. Het bestuur is uitermate erken telijk voor de gulle medewerking van de directie. Is het afgelopen jaar voor ons gunstig geweest, het komende jaar zien wij met vertrouwen tegemoet. In deze korte tijd na de oprich ting heeft immers de W.A.C. zijn bestaansrecht reeds volkomen bewezen. Tot besluit willen wij de Directie, het Hoofdbestuur, de besturen van de afdelingen, alle leden en eigenlijk iedereen prettige Kerst dagen en een voorspoedig nieuwjaar toewensen. Het Bestuur AUTOCLUB HEEFT EIGEN KRANT De Wilton-Fijenoord-Automobiei Club heeft onlangs het eerste nummer van het eigen vereni gingsorgaan uitgegeven. Het is een keurig verzorgd blad ge worden met een gele omslag, waarop een grappige cartoon van een sleutelende hobby-ist staat afgebeeld. Het blad telt voorts - dus zonder omslag - 12 pagina's en is be halve van redactionele artikelen rijkelijk van advertenties voor zien. Het eerste nummer is niet alleen qua inhoud de moeite van het lezen waard, maar ook het nette papier en de goede druk verhogen de aantrekkelijk heid. Het voorwoord komt van de hand van de heer Wilton, die in het kort het doel van het blad uiteenzet en de rol van de auto in ons dagelijks leven beschrijft. De voorzitter van de W.A.C., de heer Schot, schreef een in leiding. Verder kan men artike len aantreffen over aankoop materialen, uitbreiding garage, wintertips (van Victor), Honda, verzekering, de accu enz. Onder de rubrieken bevindt zich een vraag- en antwoord rubriek. Het orgaan komt om de twee maanden uit. o Het bestuur van de Vereniging van Bazen en Onderbazen van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V. wenst al len, die aan het bedrijf verbon den zijn, een gelukkig en voor spoedig nieuwjaar. 29

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 31