Nieuws van de RIJN- SCHELDE partners Vertoning Wilton-Fijenoord- Journaal 1969 De N.V. KON. MIJ. „DE SCHEL DE" te Vlissingen heeft van de machinefabriek Cockerill- Ougree-Providence te Seraing - België - opdracht ontvangen voor twee Schelde-Sulzer moto ren van het nieuwe type 9 RND 90, met een vermogen van 26000 pk elk, bestemd voor de 2 Lash schepen, die de Holland Ameri ka Lijn bij Cockeriil heeft be steld. Deze motoren zullen in de loop van 1971 worden geleverd. Met deze opdracht is een be drag van bijna 10 miljoen gulden gemoeid. De N.V. KON. MIJ. „DE SCHEL DE" te Vlissingen heeft van A. G. Weser te Bremen en Rhein- stahl Nordseewerke GmbH te Emden opdracht ontvangen tot het leveren van 10 oliegestookte scheepsketels en 10 hoofdcon densors met bijbehorende klei nere condensors en de voe- dingswatervoorwarmers. De ketels hebben elk een stoom- produktie van 210 ton per uur, stoomdruk van 62 ato, stoom- temperatuur van 513° C. Met deze opdracht is een bedrag gemoeid van circa 37 miljoen gulden. Begin januari is door de N.V. Koninklijke Maatschappij „de Schelde" het casco van een bij zonder schip, bouwnr. 339, aan de opdrachtgevers overgedra gen. Dit casco werd gebouwd in opdracht van Akers Mechanis- ke Verksted te Oslo. Het schip is bestemd voor het vervoer van auto's (Volkswagens) van West Europa naar Noord-Amerika. In de maand februari a.s. be staat voor alle personeelsleden en/of hun echtgenoten resp. ver loofden weer de gelegenheid het Wilton-Fijenoord-Journaal van het afgelopen jaar te bekijken. Hiervoor is evenals vorig jaar weer de Grote Doelenzaal te Rotterdam gereserveerd. Voorafgaande aan de vertoning van het Journaal zal de Wilton- Fijenoord Harmonie een concert geven. Het programma voor deze avon den, die worden gehouden op woensdag 11 februari, woensdag 18 februari en vrijdag 27 febru ari ziet er als volgt uit: Van 19.00 uur tot 19.50 uur. Concert door de W.F.-Harmonie, (programma van lichte muziek). 20.00 uur Opening. Van 20.10 uur tot 20.45 uur Vertoning van het W.F.-Journaal 1969 Van 20.45 uur tot 21.30 uur Pauze (Vergeet u niet uw con sumptiebon mede te nemen) Van 21.30 tot ca. 23.00 uur Vertoning van de komische speelfilm in kleuren „Texas across the river" met o.a. Dean Martin, Alain Delon en Rosemary Forsythe. Voor de oud-werknemers en/of hun echtgenoten bestaat er ge legenheid de voorstelling te be zoeken op woensdag 11 febru ari a.s. Aanvang te 13.30 uur. Op deze middag zal echter geen voorprogramma door de Wilton- Fijenoord Harmonie worden ge geven. Zij, die hun aanvraagformulier nog niet inzonden, hebben nog de gelegenheid dit tot uiterlijk 6 februari a.s. te doen bij de afd. Personeelsdienst. Wij zijn ervan overtuigd, dat de belangstelling nog groter zal zijn dan het vorig jaar, daar er op genoemde data geen voetbal wedstrijden op de T.V. zijn te verwachten. 11

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 13