Toegevoegde OR-leden: H. Nab - J. Steenbergen A. Nieuwbouw werkpl. Scheepsb. Kiesgroep: D. Alg. Werktuigbouw Mach. Fabriek Gekozen: A1 plaatwerkers A2 lasvloeren D. Vredenbregt A3 mal.makers, aftekenaars, mach.branden G. H. Wessling A4 mach. bewerking, transport en smeden H. de Koning A5 afd. bureau scheepsbouwloods A. Schell A6 bedrijfsleiding en bazen W. Vletter Voorzitter: P. J. Janssen Kiesgroep: D1 outillage algemeen D2 M.F. 1 mechanische bewerk. D3 M.F. 1 bankwerkers D4 M.F. 2 D5 apparatenbouw D6 controle, planning, werkvoorbereiding D7 bedrijfsleiding en bazen Voorzitter: J. H. Blok Gekozen: P. J. Knegt J. v.d. Veer B. Teekamp C. J. v. Herp P. Bode W. J.v. Schellebeek J. v. Santen Toegevoegde OR-leden: A. J. Etman B. Nieuwbouw buitenmontage Kiesgroep' B1 houtbewerking B2 buitenmontage scheepsbouw B3 buitenmontage werktuigbouw B4 lasafdeling en transport B5 afd. bureaux buitenmontage en houtbew. B6 bedrijfsleiding en bazen Gekozen: H. v.d. Kraan H. L. Verweel J. Schothorst A. Sparreboom D. v. Ekelenburg Voorzitter: M. C. Oranje Toegevoegde OR-leden: G. Veldhoen - G. Vermeulen C. Reparatie Kiesgroep: C1 ijzerwerkers 02 lassers, branders en luchtgroep C3 tuigers, metselaars, bikkers, schilders, stellingmakers C4 fitters en ketelmakers C5 bankwerkers, transport en pers. bokken C6 dokken, vaartuigen, aansluitploeg C7 werkvoorbereiding en taakbureau C8 bedrijfsleiding 09 bazen, dokmeesters, kapiteins Voorzitter: K. Gomes Toegevoegde OR-leden: de Borst - J. Eykenboom - T. Weymans Gekozen: A. M. Smol A. J. v.d. Zee T. v. Eek H. E. de Koster E. v. Vliet A. Veer J. J. L. v.d. Slot C. v. Leeuwen B. Vis E. Alg. Werktuigbouw Mach. Fabriek Reparatie Kiesgroep: Gekozen: E1 mechanische afdelingen P. Vlot E2 bankwerkers J- C. Her E3 metaalveredeling, transp., schoonm. afd. K. Hagenaars E4 werkvoorbereiding en calculatie J. W. v.d. Vliet E5 bedrijfsleiding en bazen L. C. v.d. Velde Voorzitter: J. Noordewier Toegevoegde OR-lid: B. Blommers - P. Meulendijk F. Alg. Werktuigbouw Fitterij Kiesgroep: F1 werkplaats fitterij F2 werkplaats fitterij F3 verzinkerij F4 werkvoorbereiding en bazen Gekozen: H. Hehemann S. A. den Tuinder H. C. T. Sinke H. J. Eykenbroek Voorzitter: D. A. v. Woerkom Toegevoegd OR-lid: E. S. ter Heyden G. Bedrijfsdienst Kiesgroep: G1 bouwbedrijf en tuinlieden G2 magazijn en expeditie G3 technische dienst G4 transport G5 beveiliging en veiligheid G6 technische staf G7 bazen Gekozen: N. Hagendijk F. H. Viehmann A. v.d. Gaag A. de Waard J. A. Steyl Th. H. Middeldorp Voorzitter: H. Roozendaal Toegevoegde OR-leden: G. H. Gort - T. Kuypers

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 8