Jeugdharmonie Mogen wij u één der komen de weken persoonlijk van harte welkom heten? F.W.F. Jeugdharmonie oproep voor nieuwe leden Evenals in voorgaande jaren be staat ook thans de gelegenheid voor jeugdige belangstellenden om zich op te geven als leer ling bij onze jeugdharmonie. Bij voldoende deelname kunnen wij dan in het komende najaar weer met een nieuwe begincur- sus starten. Aldus willen wij trachten ons huidige jeugdorkest dat thans ca. 30 leden telt uit te breiden. De opleiding van de leerlingen geschiedt onder auspiciën van de Rotterdamse Muziekschool door ervaren leerkrachten. Wij vestigen er de aandacht op dat er voor de leerlingen aan deze opleiding geen kosten ver bonden zijn. Een reden te meer dus om van de mogelijkheden die hier geboden worden te pro fiteren. In aanmerking komen jongens en meisjes in de leeftijd van 10 t/m 16 jaar van wie een van de huisgenoten bij ons bedrijf werkzaam is. Tevens wijzen wij er op dat ook de mogelijkheid bestaat toe te treden tot onze groep van leerling-tamboers. Deze groep wordt opgeleid door de instructeur van ons tamboer korps. Musiceren is een mooie en nut tige vrijetijdsbesteding en dat de jeugd hiervoor nog steeds belangstelling heeft, is reeds meerdere malen bewezen. Wij rekenen er op ook thans niet teleurgesteld te worden. Wij roepen alle belangstellen den op, zich aan te melden door onderstaand strookje in gevuld in te zenden aan ons se cretariaat W. Rissema, Albarda- straat 3, Schiedam. Na inzending zult u dan spoe dig iets van ons horen. Het bestuur Afdeling Tennis Nu de lente eindelijk nadert, breekt ook het moment weer aan, dat onze tennisbaan wordt geopend, teneinde onze tennis enthousiasten in de gelegenheid te stellen hun vaardigheid met racket en bal te gaan vertonen. Ook nieuwe leden geven we daartoe gaarne de gelegenheid. Er kan op onze banen elke dag vanaf 5 uur tot zonsondergang en elke zaterdag en zondag de gehele dag gespeeld worden, terwijl voor hen, die de tennis- kunst nog niet machtig zijn, een speciale tennisleraar is aange trokken, bij wie tegen geredu ceerde prijzen les kan worden genomen. Gelegenheid om lid te worden, bestaat voor elke werknemer en/of elk gezinslid en men kan zich daartoe vervoegen bij onze secretaresse, Mevr. N. Corde- mans-Konings, afd. correspon dentie/telex. Mocht U derhalve interesse voor deze mooie zomersport voelen, aarzelt U dan niet om lid van onze vereniging te worden. Bestuur tennisvereniging Wilton-Fijenoord RECTIFICATIE In het fotobijschrift (rechtson der) op pagina 15 van het fe- bruari-nummer staat als naam van het schip vermeld „Oak land". De naam dient te zijn „Oakwood". Naam en voornamen voluit: Geboortedatum: Straat en huisnummer: Woonplaats: Naam en voorletters v. d. huisgenoot die bij het bedrijf werkzaam is: Fabrieksnummer: 22

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 24