Vereniging WF WISTE GEREEDSCHAP het Afdeling Zwemmen Antwoorden op de vragen van pagina 16 van mij aan en maak alsjeblieft niet van die kinderachtige op merkingen". Maar tijdens dat „even" kunnen de ongevallen zich voordoen. Het plaatsvinden van een ongeval behoeft niet van lange duur te zijn, maar het let sel dat er het gevolg van is, kan dat wel. Dus duren de ge volgen van een ongeval niet „maar even". Integendeel, het gevolg van „maar even" een on veilige handeling plegen is vaak: wekenlang in het ziekenhuis liggen. En enkele gevallen heb ben nog grotere gevolgen. De tijd die u uitspaart door niet uw bril op te zetten, door geen helm en geen trap te halen maar een kist te gebruiken, die in de de narigheid en de soms lange duur van een opgelopen letsel. Daarom: doe het niet „maar even", maar bereidt u op uw werk goed voor, want: „Veiligheid in het bedrijf, is zekerheid voor het gezin!" A. P. RECTIFICATIE: In "WF-nieuws" nr. 3, blz. 21, artikel over het smeren van pneumatische gereedschappen, is een drukfout ge slopen. Twee maal staat er 'lichtgedreven', hetgeen moet zijn 'luchtgedreven'. EEND OP EIEREN IN DE STRUIKEN In het struikgewas voor het raam van de hal (ingang hoofdkan toor parkeerplaats) vlak naast de kantine heeft een eenden echtpaar een rustig plekje uit gekozen. Stilletje werd een nest gebouwd, waarin moeder eend liefst tien eieren deponeerde. Onder haar zorgzame vleugels zullen deze eerstdaags openbreken, waarna de grote eendenfamilie wagge lend het water kan gaan opzoe ken. Onze werf is goed van werk voorzien: de levende have blijft niet achter. Algemene Ledenvergadering Te houden op maandagavond 11 mei 1970 a.s. in de Cantine van het Hoofdkantoor gelegen bij de par keerplaats Werf-Schiedam. Aan vang 20.00 uur precies. AGENDA 1 Opening door de voorzitter 2 Ingekomen stukken betreffende de vergadering 3 Notulen vorige vergadering 4 Jaarverslagen Secretaris, Penningmeester en diverse Commissies 5 Bestuursverkiezing en benoeming commissieleden Aan de beurt van aftreden zijn de Heren: R. Bijloo, A. Kraaije- veld en H. v. d. Nagel. Zij stellen zich allen herkiesbaar. 6 Mededelingen 7 Rondvraag 8 Sluiting Mededeling: De aandacht wordt erop gevestigd dat kinderen beneden de leeftijd van 14 jaar, alsmede introducé's niet tot de vergadering worden toe gelaten. De ouders van de kinderen en leden boven de 14 jaar hebben vrij toegang tot de vergadering. HET BESTUUR 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 20