VERENIGING WF Afdeling Filatelie Totaal Het seizoen 1969-1970 zit er weer bijna op en we gaan ons weer op de vacanties richten. Het nieuwe seizoen begint op 1 september 1970. Wij wensen u dan ook in de tussenliggende tijd een heel prettige vacantie toe. Dit stukje wordt echter niet al leen geschreven om u een pret tige vacantie toe te wensen, maar ook omdat er naar onze mening nog veel personeelsle den zijn, die ook het postzegels- verzamelen als hobby hebben en tot heden nog geen lid van onze vereniging zijn geworden omdat ze onbekend zijn met de voor delen, die het lidmaatschap biedt. Daarom vonden wij het wenselijk de voorwaarden en voordelen eens voor deze men sen uiteen te zetten. We weten allemaal, dat postze gels verzamelen geld kost, net als iedere andere hobby. Om de kosten echter zo laag mogelijk te houden hebben wij de vere niging opgericht. De contributie bedraagt 1,10 per salarispe riode of 13,20 per jaar. Welke zijn nu de voordelen? 1. Gratis lidmaatschap en toe zending van het maandelijks ver schijnende Nederlands Maand blad voor Filatelie, waarin artike len over onze hobby alsmede publicatie van alle te verschijnen nieuwe uitgiften. 2. Abonnementen op alle te ver schijnen nieuwe zegels van Ne derland, Antillen en Suriname te gen postkantoorprijs. 3. Abonnementen op zegels van alle andere landen tegen lagere prijs dan door de handel nor maal wordt berekend. 4. Abonnementen op alle 1e dag uitgiften (enveloppen) zowel van Nederland als alle andere landen (uitgezonderd Indonesia) tegen lagere prijs dan in de han del gebruikelijk. 5. Abonnementen op supple menten voor uw albums, alsme de catalogi enz. tegen kostprijs (de korting is in dit geval voor de vereniging). U behoeft in al deze gevallen ook geen kosten meer te maken om naar het postkantoor of de winkel te gaan, terwijl u tevens de verschijningsdata van de nieuwe zegels niet meer in het oog behoeft te houden. Afhalen Ondergetekende: Naam: Adres: adm. No.: Woonplaats: meldt zich aan als lid van de Afdeling Filatelie tegen de hem bekende voor waarden. Hij wenst in aanmerking te komen voor: Nieuwe uitgiften Nederland ja/neen Nieuwe uitgiften Antillen ja/neen Nieuwe uitgiften Suriname ja/neen Nieuwe uitgiften andere landen ja/neen (duidelijk aangeven welke) Ie dag enveloppen Nederland ja/neen 1e dag enveloppen Antillen ja/neen 1e dag enveloppen Suriname ja/neen 1e dag enveloppen andere landen ja/neen (duidelijk aangeven welke) Europa of Ver. Naties uitgiften ja/neen 1e dag enveloppen Europa of Ver. Naties ja/neen (bij 9 en 10 duidelijk aangeven welke) Elk jaar een nieuwe catalogus N.V.P.H. ja/neen Elk jaar supplementen voor album ja/neen (duidelijk merk aangeven) Abonnement op te verschijnen postzegelboekjes Nederland ja/neen Deelname aan de rondzending ja/neen (Doorhalen wat niet van toepassing is) (Wil men meer abonnementen dan achter ja het aantal aangeven) (Eventuele andere wensen apart opgeven). datum: handtekening: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. van zegels kan bij ons op de ruilavond die elke maand in het clubgebouw (op donderdag) wordt gehouden. 6. Deelname aan de rondzen dingen, dit zijn pakjes van 10 boekjes met postzegels der ge hele wereld, die in rayons wor den uitgezet en waaruit men postzegels kan kopen. De ver rekening hiervan vindt plaats door een gecombineerde con tributie/aankopen heffing per pe riode. Als voorbeeld noemen wij een geval waarin u een abonne ment van Nederland en O.G. hebt aangevraagd en tevens deelneemt aan de rondzending. De betaling per periode wordt dan als volgt vastgesteld. Contributie 13,20 p. jaar Abonnement Nederland en O.G. 30, - p. jaar Vermoedelijke aankoop uit de rondzending „100,p. jaar 143,20 p. jaar Door dit bedrag te delen door 13 (het aantal betalingsperioden per jaar) komt men op ca. ƒ11,- per periode. Dit bedrag wordt dan elke periode op uw salaris in mindering gebracht. Eens per jaar (begin oktober) ontvangt u een gespecificeerde afrekening. Uw eventuele tekort wordt dan met de eerstvolgende salarisbetaling verrekend. Een eventueel overschot kan na tuurlijk terugontvangen worden, maar mag men ook over laten staan in het volgend seizoen. Tegelijk wordt dan het nieuw te betalen bedrag voor het volgend seizoen vastgesteld door het to taal van uw aankopen vermeer derd met de contributie (beide van het afgelopen seizoen, dus zoals op uw afrekening vermeld) te delen door 13. Wanneer men lid wordt dient men er wel rekening mede te houden dat het lidmaatschap pas weer kan worden beëindigd per 30 september van elk jaar door schriftelijke opzegging. Tijdens een seizoen kan men zijn aankopen willen verhogen. 22

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 24