Afdeling Klaverjas Afdeling Tennis Men moet er dan wel rekening mede houden, dat dit ook verho ging van de periode bijdrage zal betekenen. 7. Deelname aan schriftelijke veilingen, die enkele malen per jaar worden gehouden. 8. Inzenden van boekjes, die door de vereniging gratis be schikbaar worden gesteld, met doubletten, waarvan de verkoop 1 x per halfjaar contant met u wordt verrekend. Dit was in het kort een uiteen zetting van wat er allemaal in onze vereniging gebeurt. Moch ten wij uw belangstelling heb ben gewekt, schroomt u dan niet met aanmelden als lid. Onder staand formulier, volledig inge vuld en ondertekend en gezon den aan de heer A. v. d. Bosch, Afd. Personeelsdienst, maakt u lid vanaf 1 september 1970. Alle door u opgegeven abonnemen ten zullen dan al worden gere serveerd, ook al ligt de verschij ningsdatum voor 1 september 1970. Het Bestuur. zich voor, en vroeg ons hem niet meneer of chauffeur, maar ome Leo te noemen. Ook hij verdient een pluim op de hoed, want waar hij ons heenbracht was het voortreffelijk. Hartelijk bedankt, ome Leo. De stemming zat er al dadelijk in, en het bleek al spoedig, dat er goede zangers en zangeres sen in de bus zaten. Zelfs 'n humorist werd er ontdekt (wat je al niet tegen komt onder de leden) en hij boekte wel zeer veel succes, nietwaar dames? Zo werd dan Jutphaas bereikt, waar de koffie met gebak werd gebruikt. Daarna werd de reis voortgezet richting de Steeg. Onderweg werd er nog even aangelegd, voor het aanschaf fen van feesthoeden en, om enige kaarten te verzenden naar de diverse familieleden. Om cir ca één uur arriveerden wij in de Steeg, waar in de Posbank een geweldige koffietafel op ons stond te wachten. Deze werd natuurlijk goed aangesproken. Daarna werd er (ter bevordering van de spijsvertering) nog een wandeling gemaakt. De reis werd weer voortgezet naar Renswoude. Onderweg werd Arnhem nog even bekeken. Om zes uur werd dan Rens woude bereikt, waar het diner werd gebruikt. Ook dat diner was in de puntjes verzorgd. Maar aan alles komt een eind, en om half acht werd aan de terugreis naar Rotterdam begon nen. Even nog werd er in Har- melen gestopt, waarna wij om kwart over tien weer in Rotter dam terug waren. Al met al kunnen de leden en hun dames, en het bestuur van de klaverjasvereniging, op een prettige en geslaagde dag te rugzien en zij hopen, dit met het 25-jarig bestaan, nog eens te kunnen overdoen. Rest mij nog te vertellen, dat er van deze dag diverse foto's ge maakt zijn door de heer v. Rij, secretaris van de Hobbyclub. Ook aan hem onze hartelijke dank. Namens het bestuur, secr. H. M. Bernoster. Zaterdag 18 april 1970. Op deze dag gingen de klaver jassers, ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan, met hun vrou wen, per touringcar 'n dagje uit. Op mij rust de taak om van deze dag 'n verslag uit te brengen. Op de eerste plaats wil ik, na mens het bestuur, leden en hun vrouwen van de klaverjasver eniging onze Directie, en Hoofd bestuur, hartelijk bedanken voor de spontane medewerking, die wij mochten ontvangen, om deze dag volledig te doen slagen. Het doel was Renswoude. 8.30 uur werd er vanaf de Mathe- nesserlaan R'dam vertrokken. Het weer was op dat moment enigszins somber, maar dat klaarde na enige tijd weer op, en voor de rest van de dag ble ven de weergoden ons gunstig. Na het welkomstwoord van de voorzitter Dhr. C. J. Kiekens, die ons o.m. 'n prettige dag toe wenste, stelde onze chauffeur Vertraagd door het slechte weer in dit voorjaar werd onze tennisbaan pas op zaterdagmorgen, 18 april j.l., geopend. De vreugde tijdens de feestelijke opening was er echter niet minder om, getuige deze foto, waarop het moment vereeuwigd is van het doorknippen van het lint door Mevr. C. de Kruyf en waardoor de toegang tot de baan tot stand werd gebracht. 23

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 25