Technische avond toe te vertrouwen. Ook de heer Potuyt verwelkomde de nieuwe leerlingen onder het motto „Jong geleerd is oud gedaan". Met de eerste regels hoe ze vei lig moeten werken, zijn ze al op de hoogte. De heren Voorbach en Vroegh van de Personeels Administratie hebben na een gedegen theo retische voorlichting alle formu lieren laten tekenen. Daarna volgde de kennismaking met de leraren en met elkaar en ver eend als leerlingen nuttigde de groep gezamenlijk de boterham. In de middaguren werd naast de gebruikelijke rondwandeling en verdere voorlichting ook het W.F.-Journaal 1969 gedraaid. Boordevol indrukken verlieten de jongelui 's middags het be drijf om daar dinsdag „echt" te beginnen als of ze niet anders gewend waren. Evenals vorig jaar zullen er ge durende het winterseizoen enige technische avonden georgani seerd worden voor belangstel lenden in onze onderneming. Het interesse-gebied van de werfgemeenschap is zeer geva- riëerd en er bestaan legio mo gelijkheden om voorgelicht te worden over algemene en spe cifieke zaken. Toch menen wij dat er onder werpen zijn die voor een geïnte resseerd publiek de moeite waard zijn om te belichten, te meer waar de kans gering is om daarover via de gebruikelijke communicatie-media te worden geïnformeerd. Wij menen in alle bescheiden heid dat we, met het oog op het hierboven genoemde, een ge slaagde keus gemaakt hebben met het onderwerp Ruimtevaart. Door alles wat u hierover al weet via pers en T.V. bent u al bijna insider in deze materie gewor- 14

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 16