Personalia Bedrijfsschool en Personeelsdienst met stand op beurs issttuuruj raren, waarbij vooral de heren Torenvliet en Van Bokkum zich verdienstelijk maakten. Eén en ander had een fleurig aanzien. GESLAAGDEN Voor hun diploma radarwaarne mer Kleine Handelsvaart slaag den de navolgende kapiteins van de WF-slepersvloot: de heren A. de Jong A. J. v. d. Berg Op de onlangs in Vlaardingen gehouden „Lijnbaanbeurs" heb ben de Bedrijfsschool en de Personeelsdienst gezamenlijk in één stand acte de présence ge geven. Gedurende de middagen en de avonden, dat deze huishoud beurs was opengesteld (een vol le week), konden de bezoekers kennis nemen van wat er zich zoal afspeelt op onze bedrijfs school. Daartoe demonstreer den een aantal leerlingen Hout- bewerken, Klei-arbeid, Lassen, Emailleren, Draaien, Plaatwer ken en Bankwerken. Het emailleren van kettinghan gertjes trok vooral de aandacht van de vrouwelijke jeugd. Voorts waren er allerhande fol dermateriaal alsmede ons WF- Nieuws en bekende foto's van onze werf aanwezig om enigs zins een beeld te geven van de mogelijkheid tot plaatsing op de Bedrijfsschool of tewerkstelling bij ons bedrijf. En waar het aanschouwelijk ma teriaal te kort schoot, zorgden de dames en heren van de Per soneelsdienst elke middag en avond voor mondelinge aanvul lende uitleg. Mejuffrouw Yvonne de Heer van de Personeelsdienst vertelde ons: "Hier in de informatiestand vertellen wij desgevraagd over de arbeidsvoorwaarden, oplei dingsmogelijkheden, het intro ductiecentrum enz. De dames Van Loon, Holtslag en ik en de heren Voorbach en Vroegh los sen elkaar elke middag en avond af. Gedurende de uren, dat de huishoudbeurs open is, zijn er aan de overkant telkens andere leerlingen bezig onder toezicht van één der leraren". De stand werd vervaardigd door de leerlingen samen met de le- Aangesteld tot voorman in groep B. Afdeling REPARATIE C. J. J. Hendriks IJzerwerker Aangesteld tot onderbaas. Afdeling ALGEMENE WERKTUIGBOUW J. Spanjersbergh Koperslagerij J. van der Wagt Koperslagerij In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: M. Okhuijzen El. Mont. 02 10 '70 H. v. d. Vliet Transp. 02 10 70 W. C. ten Hout Stellingm. 0910 70 A. v. Wijk Draadsn. 1910 70 W. A. Buijs Plaatw. 2310 70 G. Huibregtsen IJzerw. 30 10 '70 M. Platje Chef Personeelsdienst 31 10 70 H. J. Brobbel Beambte, F. A. 31 10 '70 In het WF-Nieuws van septem ber jl. is abusievelijk vermeld, dat de heer J. J. Kolijn Stelling maker is. Zijn beroep is echter Controleur Verfwerk. 15

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 17