WILTON-F IJ ENOORD NIEUWS Verschijnt maandelijks Personeelsorgaan van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V. Lid van de RIJN-SCHELDE Groep INHOUD: "Statendam" wordt omgebouwd tot cruiseschip 2 Containers als magazijn op schepen en in de dokken 3 Officiële mededelingen 4 Jubilea 6 Jubilarissen van de maand 8 Ondernemingsraad 10 Ook in de mist met goed licht - allicht Schotten voor voorschip Sea-Land 12 Vorming en Opleiding: Jaarlijkse diploma-uitreiking van Bedrijfs- school 14 Gediplomeerden in 1970 15 Bedrijfsschool en Personeels dienst met stand op beurs Geslaagden Personalia 16 Uit de oude doos: (63): Stoomreddingboot "Prins der Nederlanden" Bouwnummer 222 (Fijenoord) 18 Punt 1: Veiligheid Vereniging WF Afd. Gemengd Koor 19 Afd. Tennis Dankbetuigingen Willy WiltonFonds "Corco" komt er keurig bij te liggen in NB dok 20 en pag. 3 omslag In Memoriam. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; F. A. Jung; Drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; M. C. Oranje; jhr ir R. F. P. Röell; M. van Vliet. C. Keyzer (eindredacteur) Medewerkers: F. W. Dingjan; Mevr. Y. H. C. Segers-Dodemont; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het novembernummer dient vóór 10 november in het bezit van de eindredactie te zijn. Foto van de maand: Werk op het dek van de bij ons in reparatie liggende tanker „Egmont'

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 2