Officiële mededelingen Leden voor de groeps- commissie H en I gekozen Keurig opgeborgen gereedschap Eén komt te staan bij dok 8, één tussen dok 6 en 7 en één tus sen dok 4 en 5. Hierin ligt sjouw en bankwerkersgereedschap op geslagen. Met behulp van de kranen kunnen deze containers in de dokken gebracht worden, wat het werk zeker een stuk zal vergemakkelijken. Om deze „magazijntjes" goed te doen opvallen, zal men deze oranje verven. Met het invoeren van deze werk methode neemt ons bedrijf nu een proef. Deze heeft alleen kans van slagen bij een goed samenspel van ons allemaal. In dien de proef ook werkelijk slaagt, zal het aantal containers worden uitgebreid. Hiertoe wordt een beroep op een ieders medewerking en op lettendheid gedaan. Afdeling Beveiliging Als opvolger van de heer C. Landzaad is met ingang van he den tot chef van de afdeling Be veiliging aangesteld de heer J. van Vliet. Bij de uitoefening van zijn taak zal hij behalve door de heer J. Visser, sous-chef van deze afdeling, worden bijgestaan door de heer H. v. d. Ploeg. De heer v. d. Ploeg zal op 1 no vember a.s. in dienst van ons bedrijf treden en in de functie van sous-chef vooral de politio nele taak van de afdeling Be veiliging behartigen. De op donderdag 24 september j.l. gehouden verkiezingen voor de kiesgroepen H 4 en I 1 heb ben het volgende resultaat ge had: Kiesgroep H 4 (T.W.A.) Gekozen is de heer G. Huisman. Kiesgroep I 1 (Secretariaat Correspondentie Postkamer Archief Telefoon centrale Public Relations Drukkerij Foto-afdeling) Gekozen is de heer J. H. van Velzen. De Directie.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 5