16-10-1970 W. H. de Haas 52 jaar Electrisch lasser ca. 35 dienstjaren 14-11-1970 H. J. Dekker 51 jaar Leraar Bedrijfsschool ca. 22 dienstjaren 'n het ziekenhuis is op 16 oktober jl. in de leef- f tijd van 52 jaar overle den de heer W. H. de Haas. De overledene had ca. 35 dienstjaren en was als lasser werk zaam in de afdeling Re paratie. Hij had een zelfstandig karakter en ging graag zijn eigen weg in het werk. Dat hield onder meer in, dat hij goed in staat bleek een hem opgedragen karwei naar eigen inzicht uit te voeren, waarbij hij gevoel toonde voor improviseren. Hij was tevens een gesloten iemand, die niet snel uit zijn evenwicht te brengen was. Een grapje kon hij altijd wel waarderen. Bij superieuren en collega's stond hij goed aangeschreven. Hij was ook wel bereid - indien nodig - bij te springen als bepaalde werkzaamheden dit eisten. In zijn vrije tijd nam hij deel aan het vere nigingsleven, waar hij zich bij een voetbal vereniging o.a. opwierp als elftalleider. 26-10-1970 W. Barendregt 68 jaar IJzerwerker (oud-werknemer) ca. 29 dienstjaren 27-10-1970 A. Vermeer 73 jaar Mag. bed. (oud-werknemer) ca. 20 dienstjaren 30-10-1970 P. C. Qualm 80 jaar Poetser (oud-werknemer) ca. 18 dienstjaren Op 14 november 1970 overleed onverwacht de heer H. J. Dekker, leraar aan de Bedrijfs school. Vanaf 1948 was de heer Dekker in dienst van onze onderneming als medewerker van de J m machinefabriek en in 1961 werd hij uitgeko zen om leraar te worden aan de W.F.-Be- drijfsschool. De heer Dekker heeft als leraar niet alleen steeds op de bres gestaan voor de jonge ren in het Voorbereidend Leerjaar, hij heeft ook voortdurend bijgedragen tot vernieuwin gen in het onderwijs voor deze leerlingen. Een niet eenvoudige zaak om plm. 20 jon gens van 20 verschillende scholen met even- zovele mogelijkheden in één jaar tijd, te transformeren tot leerlingen die kritisch en met plezier een stuk bankwerk konden ma ken dat de toets der kritiek goed kon door staan. Naast het echte schoolwerk heeft hij ook positief bijgedragen om het Vormingskamp te maken tot wat het nu is. De Bedrijfsschool verliest in hem een goede en gerespecteerde collega. De W.F.-jeugd verliest in hem een toege wijde leraar. Mei leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere worden gehouden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 17