r~® Personalia 3kraoi)|ktn$xHi ;i Dankbetuigingen V i U1'"" *a**dM3fc*«ii« ?J aan WF hebben geleverd. Hierna komen, gewoonte ge trouw, de jubilaressen/jubilaris- sen één voor één voor het voet licht, waarbij het leuk is de ver bazing van sommigen te consta teren, wanneer, aan de hand van de conduitestaat een „boek je" over hen wordt opengedaan en vele dingen, waarvan men dacht dat ze allang vergeten waren, nog eens worden opge haald. De heer v. d. Vorm besluit, met allen een vrolijke dag toe te wensen. J. O. K. Langs deze weg zeg ik mede namens mijn kinderen een ieder dank voor de betoonde belang stelling in verband met het over lijden van mijn man. Mevrouw A. M. Barendregt- Jansen Het is mij een behoefte de di- Dankbetuigingen werden ontvan gen voor: 40-jarig jubileum P. Bode 25-jarig jubileum Mej A. J. de Wilt 15-jarig jubileum Mevr. A. v. Luyk-Koorengevel 25-jarig jubileum de heren: H. Bernoster P. v. d. Burgh J. H. Creemers A. van Driel J. Oostlander Aangesteld tot voorman in groep B. rectie van Wilton-Fijenoord en allen, die hun medeleven heb ben getoond bij het plotseling overlijden van mijn man, mijn oprechte dank te betuigen. Dit geldt in het bijzonder het per soneel van de afdeling Beveili ging, dat zijn chef op zo'n eer volle wijze de laatste eer heeft bewezen. Mevrouw E. Landzaad- v. d. Kruijt Mede namens mijn kinderen dank ik directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling betoond na het overlijden van mijn man. Mevrouw H. 't Lam-Noltee In verband met de belangstel ling en het medeleven na het overlijden van mijn man heb ik reeds een ieder bedankt. Maar toch wil ik hierbij laten weten, dat ik voor het geld van de naaste collega's van mijn over leden echtgenoot, dat ik van hen ontving, een fraaie tegel voor zijn graf heb gekocht. Mevrouw J. Toutijn-Willemstijn P. de Pijper Technische dienst In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: J. Schimmer Kraanrijder J. W. Zandboer Schilder J. E. Ruggenberg Verhaler S. P. van der Linden Ger. Slijper P. Pruijsen Ler. Bedr.sch. Vacature In drukkerij In de Huisdrukkerij WF bestaat een vacature voor papiersnijder Zij, die voor deze functie opgeleid wensen te wor den, kunnen eveneens solliciteren. Tot de werkzaamheden behoort ook het bijhouden van de papiervoorraad. Sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst. Schriftelijk of telefonisch. Toestelnummer: 3072. 5-11-1970 13-11-1970 20-11-1970 27-11-1970 30-11-1970 7

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 9