Een volle zaal ren weer meer te rekenen". Hij doelde hier op de diverse prijs stijgingen. „Zo heeft een ieder zijn zorgen en laten we die maar van de vrolijke kant bekij ken". De vele bezoekers kregen een vrolijk, wervelend en kleurrijk programma aangeboden. Voor de organisatie van het geheel stak de heer Wilton de heer Van den Bosch een pluim op de hoed. De diverse programmapunten werden op een vakkundige wijze aaneengeregen door conferen cier Frans Vrolijk, die er een plezierige boel van maakte. Het accordeon-duo de Pico's kreeg de zaal al spoedig mee. Er werd naar hartelust gezongen en gedeind. De schilderachtige plastische acrobatiek van de Ri fa's trok sterk de aandacht. De prestaties stonden dan ook op een hoog peil. Het vrolijke Latijns-Amerikaanse gezang was afkomstig van het trio Los Allegres, dat in zijn op treden zeer charmant te werk ging. Tot een heel knap optre den kwam ook het duo Diana Daranti, dat virtuoos de xylofoon en vibrafoon bespeelde. Vooral de act met de bellen van diverse toonsoorten was puntgaaf. En dan moeten we natuurlijk Toby Rix met zijn bekende musical act niet vergeten. Al met al een goed geslaagde middag, die bij de aanwezigen duidelijk in de smaak viel. N.B. Van N.V. Phonogram ontvingen wij een brief met het verzoek te vermelden in het WF-Nieuws, dat de zangeres Conny Vink voor de gehouden gezellige mid dag voor onze gepensioneerden in De Doelen niet was gecon tracteerd en dat zij abusievelijk in ons programma stond ver meld. Het heeft echter nimmer in de bedoeling gelegen in de ope ningstoespraak deze zangeres van contractbreuk te beschul digen. IDEEËNBUS Sedert de vorige publicatie wer den 7 ideeën beoordeeld. Hier van werden 5 ideeën beloond met een totale premie van 440,-. Idee 1187. Ingediend door J. Th. H. Inzender ontwikkelde een speci aal bord t. b. v. omschrijvings- kaarten. Dit blijkt een verbete ring. Premie 25,—. Idee 1191. Ingediend door J. W. Inzender ontwierp speciaal hijs gereedschap voor het afnemen van scheepsschroeven van de as. Goed uitgedacht idee, maakt echter een goede behandeling voor dit doel niet mogelijk. Aanmoedigingspremie f 25,-. Idee 1192. Ingediend door P. v. S. Voorstel om de brandstofnokken van 6 Vb - 22/30 motoren, door verwisseling, een langere le vensduur te geven. De bespa ring is interessant voor de klant niet voor W.F. Aanmoedigingspremie 25,—. Idee 1193. Ingediend door J. B. R. Verbeterde bewerking van rem- banden. Inzender heeft bepaald klinkgereedschap gemaakt om op een minder gecompliceerde wijze rembanden op de remvoe- ring te klinken. Dit voldoet uit- Op z'n Zuid-Amerikaans 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 19