Vereniging WF Het hoofdbestuur wenst alle le den prettige Kerstdagen en een gelukkig en voorspoedig Nieuw jaar. AUTO HOBBY CLUB Het afgelopen jaar zijn er vele verbeteringen op het W.A.C.- terrein tot stand gekomen. De buitenboxen zijn dicht gemaakt, de tweede smeerbrug is over kapt, terwijl het kantoor werd uitgebreid. Het ledental steeg weer en be draagt nu 1080 leden. We hopen er eind januari 1300 te hebben. De benzine- en olie-omzetten stijgen ook nog steeds. We hopen, dat het komend jaar nog betere resultaten zal opleve ren. Wij wijzen er nogmaals op, dat de leden naast hun rechten ook hun plichten hebben. Dat houdt onder meer in, dat na ge bruik van de garage één en an der weer in goede staat zal wor den achter gelaten, zodat de commissarissen geen aanmer kingen hoeven te maken. Er zijn nog vele bij WF werken de automobilisten, die geen lid zijn van de W.A.C. Weten zij wel, welke voordelen aan een lid maatschap zijn verbonden: goedkopere benzine en olie, voordelige verzekering en moge lijkheid tot uitvoeren van repara ties. Wil men meer hierover we ten, dan kan men zich bij de W.A.C.-garage vervoegen. Wij wensen de directie, het hoofdbestuur en alle leden met hun gezinnen een goed 1971 toe. Het bestuur. AFDELING BILJARTEN Zo tegen het einde van een jaar hoor je vaak gezegden als: .al weer een jaar voorbij" of „wat vliegt de tijd" en ook „waar blijft de tijd". Allemaal gezegden met het begrip „tijd" erin verwerkt. Daarom is het zo prettig te ver melden, dat er in deze drukke tijd altijd nog mensen te vinden zijn, die tijd weten vrij te maken voor hun hobby of spel. Deze mensen treffen we onder meer aan in onze afdeling bil jarten, waar de leden één of hoogstens twee maal in de week de gelegenheid krijgen een par tij te spelen. Maar er gaat ook een bijzondere bekoring van uit om de partijen tussen twee clubgenoten mee te beleven in een gezellig samenzijn. Op deze manier zijn dit jaar weer vele partijen „gemaakt". Leeftijd hoeft daarbij geen rol te spelen. Want in 1970 werd de heer G. J. W. Bams met zijn 79 jaar clubkampioen. Een fraaie prestatie, waarvoor hij tijdens het uitstapje met de bus werd gehuldigd. Dit dagje uit kon weer plaatsvinden door de steun van het hoofdbestuur. Tijdens deze bustocht door Noord-Hol land werd weer eens bewezen, dat met ieders medewerking toch veel bereikt kan worden. Onze speciale dank gaat uit naar degenen, die de tocht or ganiseerden. Het was allemaal fantastisch. Niet alle wedstrijden werden met een goed resultaat beëindigd. Maar vaak is het deelnemen be langrijker dan het winnen. Bo vendien zijn het onderhouden van contacten met leden van an dere verenigingen en het leggen van nieuwe contacten van veel waarde. We willen hier niet ingaan op al le onderlinge of competitie-wed strijden, doch wel aantippen dat deze voor velen een boeiende vrije tijdsbesteding betekenden. Wij danken de directie en het hoofdbestuur voor de gulle me dewerking en wensen deze, als mede de zusterverenigingen en onze eigen leden een gelukkig Nieuwjaar. Het Bestuur. AFDELING BRIDGE De gelegenheid om aan het eind van elk jaar in dit blad iets te publiceren, willen wij niet aan ons voorbij laten gaan. Te meer, omdat wij hierdoor on ze leden en begunstigers dank kunnen zeggen voor de sportie ve en gezellige sfeer, waarmee zij onze club op zo'n hoog peil weten te houden. Wij hopen dit het komende jaar, ons jubileum jaar, feestelijk te gedenken. Vijfentwintig jaar om op terug te kunnen zien en te constateren dat het verenigingsleven het toch niet van de televisie verlo ren heeft. Wij wensen de directie, onze zusterverenigingen en alle le zers van dit orgaan een voor spoedig 1971 toe. J. A. Steijl, secr. AFDELING FILATELIE De afdeling Filatelie mag zich nog steeds in een grote belang stelling verheugen. Het ledental liep weliswaar enigszins terug, maar dat is vrijwel de tendens in alle verenigingen. Het kan ook haast niet anders, want de filatelie wordt de laatste tijd dan ook wel een dure hob by. De prijzen van zegels en al lerhande andere zaken stijgen onrustbarend, vooral wat N.O.G. betreft. Het buitenland gaat nog wel, maar hoe lang nog, is ook voor ons een open vraag. Rondzendingen en nieuwe uitgif ten liepen weer naar behoren en ook het afhalen van zegels liep beter dan vorige jaren. Het bezoek aan de ruilavonden viel evenals vorige jaren weer bitter tegen evenals de deelna me aan de veilingen. Wij willen daarom alle leden op wekken wat aktiever te worden en tevens de filatelisten op ons bedrijf, die nog geen lid van on ze afdeling zijn, lid van onze vereniging te laten worden. Het hoeft geen betoog, dat wij uw aller medewerking verwach ten. Wij rekenen erop het jaar 1971 met zeker 25 leden meer te beëindigen dan dit jaar. Tot slot wensen wij de directie, hoofdbestuur en al onze leden met hun huisgenoten prettige Kerstdagen en een goed 1971 toe. Het Bestuur. 23

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 25