Afd. Fotografie Foto: J. H. Hersbach Tekenk. Scheepsb. AFDELING HANDBAL Niemand had kunnen vermoe den, dat toen de heer P. Jansen vorig jaar in het jaaroverzicht zijn dank uitsprak voor de mede werking i.v.m. het maken van kleedkamers en een kantine in twee keten op ons terrein, hij spoedig erna zou overlijden. Hij heeft niet meer mogen meema ken, dat zijn doel bereikt zou worden. Tijdens een veteranen- wedstrijd overleed hij op 31 mei. Het bestuur besloot echter het werk in zijn geest voort te zet ten. Door zelfwerkzaamheid der leden is tot stand gekomen, wat Piet voor ogen had. De kleedka mers en kantine zijn klaar en daarmee het doel van Piet. Want hij meende altijd, dat wanneer er De fotoclub van onze werf komt langzaam, maar zeker, uit de verf. Vol goede moed en met veel élan gingen we er tegen an. Met camera's, film en ontwikkelaar knoeien we het hele jaar, om er iets moois van te maken en dat dan door de jury te laten kraken. Maar beste mensen wees niet boos, ook deze lieden schieten vaak naast de roos. Jureren valt beslist niet mee, geven we veel punten, dan is u heel tevreê, geven we eens niet veel, dan vliegt u ons naar de keel. Maar toch, het gaat bij ons heel fijn en we hebben vaak de grootste gein. Ondanks dat we elkaar soms stangen blijft er toch altijd het verlangen om steeds iets beters te presteren en dat moeten we van elkaar dus leren. We gaven onszelf als Sinterklaaspresent, portretopnamespullen, dat kostte menige cent. Maar het hoofdbestuur wil misschien wel helpen om het bloeden van de kas te stelpen. Met een kleine subsidie als verband, zijn onze zorgen aan de kant. De fijnste avond van de laatste tijd was een oefening in portretvaardigheid. Vier meisjes waren er gekomen, met mooie foto's zullen we ze belonen. De lampen aan, de camera's klaar, met z'n allen stonden we daar film na film maar vol te schieten en ons fotografenhart te laten genieten. Voor de moeilijke technische kanten wist de heer Frijns van wanten. Die kwam helemaal uit Amsterdam om ons te helpen in Schiedam. Dezelfde koers willen we verder varen over de woelige fotobaren. We moeten ons met z'n allen inzetten en niet op tegenslag letten. Als het namelijk steeds maar goed gaat, wordt het een sleur, dan is het te laat. Laat dus uw camerahoofd niet hangen en zit niet voor een gat gevangen. We hopen dat het programma allen even goed weer zal bevallen. U zult het thuis ontvangen nog voor het nieuwe jaar zal aanvangen. Mogen we met de foto's soms niet slagen, we wensen elkaar toch plezierige feestdagen. Het bestuur, A. L. van Rij M. Kooy J. H. Hersbach een kantine zou zijn, de oude binding tussen de leden ook weer steviger zou worden. Dat heeft hij ook inderdaad goed ge zien. De vereniging blijft groeien. Er is vooral een grote toeloop van jeugdigen. De prestaties zijn ook goed te noemen. Indien de spe lers/speelsters zo blijven door gaan zit er een kampioenschap voor het eerste dames- en he renteam in. Dit geldt zowel voor het veld als de zaal. Toch kunnen wij nog nieuwe le den gebruiken. Indien u kinde ren heeft, die deze sport willen beoefenen, stelt u zich dan met één van de bestuursleden in verbinding. In 1971 bestaan wij 25 jaar en het is een weelde dan over een kampioens-elftal te beschikken. Wij danken de directie en het hoofdbestuur voor de medewer king, die wij hebben gekregen en wensen deze en alle overi gen, die dit lezen een prettig Kerstfeest en een voorspoedig 1971. H. Overheul (voorzitter) 24

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 26