En dan het vierde elftal: onze „oudjes". Dit draaide zeer goed. Tot de laatste wedstrijden had dit kampioenskansen. Maar doordat enkele tegenstanders onrechtmatige spelers opstel den en doordat een wedstrijd werd gestaakt wegens gebrek aan spelers en deze ploeg door de bond werd teruggetrokken, miste het vierde net het kampi oenschap. Bij de junioren werd met twee B elftallen gespeeld en ook nog een pupillen-elftal. De B-tjes speelden met redelijk succes. De pupillen liepen de eerste helft van de competitie met gro te cijfers over hun tegenstanders heen. De tweede helft moesten zij enkele afdelingen hoger spe len, maar dat maakte niet veel verschil. Het nieuwe seizoen startten wij met een A-, B- en pupillen-elf tal. We kwamen net een paar spelers te kort voor een C-ploeg. Wil uw zoon gaan voetballen? Bij ons is hij van harte welkom. De lopende toto draait slecht. T.o.v. vorig seizoen is het aan tal deelnemers gehalveerd. Hiermede willen wij alle inge schreven toto-leden animeren weer daadwerkelijk mee te „poolen". Uw formulieren willen wij gaarne wekelijks bij u thuis ophalen. Uw formulier kunt u ook op diverse plaatsen op de werf kwijt en vrijdags na 5 uur in het clubgebouw. Wilt u zich opgeven? M. C. Verhaeren, Bazenkantoor afd. Branders. Wij wensen de directie, het hoofdbestuur en iedereen een prettig Kerstfeest en een voor spoedig 1971. Namens het bestuur W. P. Walthie (secretaris) AFDELING ZWEMMEN Nu de jaarwisseling nadert, wil len wij graag de mogelijkheden van onze vereniging voor het komende jaar nog eens onder uw aandacht brengen. Samenvatting van de activiteiten: 1.0 Jeugd (vanaf 5 jaar) - LESZWEMMEN voor opleiding tot: 1.1 Diploma A eerste diplo ma) op elke donderdag te 17.40 uur zaterdag te 12.30 uur 1.2 Diploma B tweede diplo ma) op elke dinsdag te 17.40 uur 1.3 Diploma 3, 4, 5 en 6 alsme de eventuele wedstrijdtrai ning, op elke dinsdag te 18.20 uur 2.0 Zwemmen alleen voor dames (vanaf 18 jaar): 2.1 Vrij zwemmen op elke dinsdag te 10.45 uur donderdag te 19.00 uur 2.2 Les zwemmen voor begin ners en opleiding voor 2e en 3e diploma, op elke dinsdag te 20.50 uur 3.0 Gemengd zwemmen (vanaf 18 jaar): Les zwemmen voor begin ners en opleiding tot 2e en 3e diploma, op elke dinsdag te 21.30 uur 4.0 Gemengd zwemmen (vanaf 14 jaar) en eventueel LES zwemmen op elke vrijdag te 17.40 uur 5.0 Waterpolo-training op elke zaterdag te 11.45 uur. Algemene opmerking: Bovenstaande tijden zijn aan vangstijden; de duur van iedere zwemtijd is 40 minuten. Kosten De kosten (één zwemtijd per week) voor het (les)zwemmen volgens bovengenoemd rooster zijn: Lidmaatschap van onze vere niging, waarvoor de contribu tie per periode (van 4 weken) 3,-. Voor het tweede- en elk volgen de kind (t/m 14 jaar) uit één ge zin is dit bedrag 1,75. Uitzondering Voor het zwemmen volgens de punten 2.2 en 3.0 is NAAST het WF-lidmaatschap BOVENDIEN nodig een leskaart van het SPORTFONDSENBAD, waar voor de (extra) kosten bedragen: - Leszwemmen beginners: 35,- per half jaar -Opleiding 2e en 3e diploma: 15,— per half jaar Algemeen Met betrekking tot het JEUGD-LESZWEMMEN (zie punt 1) zitten vele toeschou wers op het terras of op de tribune van het zwembad de verrichtingen van hun pupil len te volgen. Indien er vragen zijn of op- en/ of aanmerkingen over het les geven in het algemeen of met betrekking tot een bepaald kind in het bijzonder, richt deze dan vooral (ook) aan het bestuur van de vereniging, zodat wij u de gewenste informaties kunnen verstrekken, c.q. wij in onder ling overleg naar eventuele ver beteringen kunnen streven. Hiertoe: Correspondentie richten aan: Secretariaat afd. ZWEMMEN, p/a Postkamer Hoofdkantoor Wilton-Fijenoord N.V., Schiedam. Ook voor het opgeven van NIEUWE LEDEN, alsmede het eventueel aanbieden van uw diensten om behulpzaam te wil len zijn bij de zwem-instructie, gelieve u gebruik te maken van dit adres. Gaarne vestigen wij nogmaals uw aandacht op de mogelijkhe den tot vrij-zwemmen (zie pun ten 2.1 en 4.0) voor u, uw ge zinsleden, uw vrienden en vrien dinnen. Mogen wij het jaar 1970 beëin digen en het nieuwe jaar 1971 beginnen in het kader van de landelijke TRIM-AKTIE onder het motto: ZWEMMEN goed voor uw gezondheid! en eindigen, u en de uwen, voor het NIEUWE JAAR - gezond heid, geluk en voorspoed toe te wensen. Het bestuur. 27

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 29