Wie weet het beste veiligheids onderschrift? Vereniging WF PREVENTJE Afdeling Zwemmen Bij de beoordeling van het aan tal inzendingen dat voor plaatje No. 3 werd ingezonden, bleek dit geen eenvoudige opgave. Heel wat van de ingezonden on derschriften tipten op veiligheid en op de afgebeelde situatie. Er waren dan ook vele goede. Na de onafhankelijke beoorde ling van elk van de commissie leden kwamen de volgende on derschriften als 1 en 2 te voor schijn. 1. Hij denkt: Een goeie sleutel past op een kwaaie tang. Ingezonden door: De heer M. Brand. 2. Een goede verstelbare sleutel "bekt" altijd en overal! Ingezonden door: de heer A. Bezemer. Proficiat. De beide inzenders ontvingen ieder een cadeaubon van respectievelijk 15,— en 10,-. Een eervolle vermelding komt zeker de inzender van de vol gende spreuk toe. Een slecht passende sleutel en kijvende vrouw, ruilt ze in maar doe 't gauw. Ingezonden door: de heer M. Schouten, oud-werknemer. De heer Schouten ontving voor zijn inzending een vierkleuren ballpoint. Hieronder volgt plaatje No. 4, waarvoor u vóór 30 april a.s. het naar uw mening beste onder schrift kunt inzenden. A. P. Bestuursmutaties per 1 maart 1971: Eind november 1970 heeft de voorzitter, de heer R. Bijloo, - in verband met gewijzigde omstan digheden in zijn werkkring - te kennen gegeven uit zijn functie van voorzitter te worden onthe ven. Als opvolger is gekozen de heer J. Hoogvorst. Het bestuur bedankt de heer Bijloo voor de door hem - als voorzitter - verrichte werkzaam heden voor onze vereniging. Als gevolg van een her-indeling van te verrichten taken in het bestuur, hebben beide penning meesters van functie verwisseld, zodat met ingang van bovenge noemde datum zal fungeren: - als eerste penningmeester: de heer J. v. d. Ruyt - als tweede penningmeester: de heer A. Kraaijeveld. De heer Kraaijeveld heeft gedu rende 24 jaar veel werk - met succes - voor onze vereniging verzet en heeft alszodanig een uitzonderlijke staat van dienst. Bovengenoemde mutatie bete kent voor de heer Kraaijeveld een aanmerkelijke taakverlich ting. Het bestuur is de heer Kraaije veld bijzondere dank verschul digd en vertrouwt erop, dat het goede werk van hem met succes door zijn opvolger zal worden voortgezet. Algemene ledenvergadering 1971: Op donderdag, 15 april 1971 te 20.00 uur zal in het Clubgebouw van onze werf te Schiedam een Algemene ledenvergadering wor den gehouden, waar o.a. gele genheid zal zijn - in verband met bovengenoemde mutaties - even tuele alternatieve meningen naar voren te brengen. Het bestuur. 25

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 27