WILTON-F IJ ENOORD NIEUWS Verschijnt maandelijks Personeelsorgaan van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V. Lid van de RIJN-SCHELDE Groep INHOUD: 1 145 jubilarissen in het zonnetje gezet 4 Officiële medede lingen: Spelregels voor tewerkstelling bij RS-partners 5 Jubilarissen van de maand 21 Personalia Willy Wilton-Fonds Nieuwe secretaris Bazenvereniging 22 Ondernemingsraad: Samenspel Bureau Onderaan nemers en Ondernemingsraad; Meer aanplakborden voor communi catie' Taalproblemen voor onze Turkse medewerkers; Werven van medewerkers uit Joegoslavië en Turkije (23) Bonus over 1970; Infor matie tijdens informele bijeenkomst van O.R.; Rondvraag tijdens OR- vergadering 24 Bedrijfsjournaal 1970: geslaagd document 25 Veilig heidsnieuws: Wie weet het beste veiligheidsonderschrift? Vereniging WF: Afdeling Zwemmen 26 Dankbetuigingen Vijf schepen in kop haven naast elkaar 27 Advertentie Laborant gevraagd O.B. Sorensen krijgt andere krukas 28 In memoriam pagina 3 omslag Advertentie Bedrijfsschool Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; A. Heiwig; drs R A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; P. Ooms; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; M. van Vliet. C. Keyzer (eindredacteur) Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: De kopij voor het aprilnummer dient vóór 10 april 1971 in het bezit van de eindredactie te zijn. Foto van de maand: De heer ir O. J. van der Vorm spreekt de van zijn echtgenote verge zelde heer H. M. Smit toe, die als symbool voor de hele groep jubila rissen optrad.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 2